Wpis z mikrobloga

patrzę sobie na zdjęcia z wielkiej wilczej integracji u #kubamidel i widząc takie slajdy jak na zdjęciu łapie mnie zażenowanie, jakim to trzeba być łosiem, żeby za oglądanie czegoś takiego płacić po kilka koła... ja rozumiem, że pieniądze się łatwo zarabia i tym samym wydaje, ale czy tym ludziom nie szkoda po prostu swojego czasu na coś takiego?

jestem ciekaw czy chociaż jeden uczestnik zrozumiał, że dał się najzwyczajniej w świecie przez rasowego wilka wyruchać...

i pomyślcie, że nie dość, że ci ludzie tam musieli siedzieć z poczuciem politowania nad samym sobą, to jeszcze po godzinach muszą chodzić po fejsie i bronić idei wielkiej integracji, jako najlepszej biznesowej imprezy roku XD

cały album z fotkami z wielkiej integracji tutaj https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1YMo9-1dsbZna3xZN4FbbGKHI9WVa0p9q?usp=sharing

bułki, wędliny, itd.

#nieruchomosci #biznes #bekazmidla i troche #lodz
daaw - patrzę sobie na zdjęcia z wielkiej wilczej integracji u #kubamidel i widząc ta...

źródło: D39C0BDB-EF36-4983-829E-ABC262308809

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@daaw: Lepiej - to są te zdjęcia, którymi chcieli się pochwalić - pomyśl co tam musiało być przez większość czasu xD
  • Odpowiedz
@daaw: Przecież definicja Inteligencji to własnie sztuka dostosowywania się do zmieniających się warunków zewnętrznych. Tak więc to zdanie przeczy samo sobie.

Az wiki:

zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia.
  • Odpowiedz
ale czy tym ludziom nie szkoda po prostu swojego czasu na coś takiego?


@daaw: ale skąd wiesz, że tam nie było absolutnie żadnej merytorycznej wiedzy? (ja nie wiem, pytam) To raz, a dwa: jeszcze jest networking. Czasami taka kasa to drobne w obliczu pozyskania konkretnych kontaktów. (wpis absolutnie nie związany z tym śmiesznie obciętym gościem).
  • Odpowiedz