Wpis z mikrobloga

Hej wykopki

Potrzebuje porady co wybrać bo stopy a w szczególności pięty mnie dobijają i czasami po kilku 12h z rzędu w pracy wyć mi się chce
Potrzebuje butów do pracy i codziennego łażenia.
Praca w galerii handlowej 12 godzin i z tego dobre 11 godzin na nogach łażąc tam i z powrotem
Dziennie średnio 12-14k kroków, więc jak mam wolne też staram sie wyłazić minimum.
Dobrze aby buty dobrze oddychały bo mam gorącą stopę która lubi sie pocić i wiosną, latem z galerii wyjdą na powietrze

Chciałem ultraboosty ale czytam że to głównie do biegania a nie łażenia, ze wcale nie są takie miękie i zgłupiałem
Poradźcie coś, ale prosze nie na zasadzie "gdzieś słyszałem" ale z własnego doświadczenia

#obuwie #buty #modameska #butydochodzenia
  • 6
@koszalek_opalek: Jeśli do pracy to polecam cokolwiek do biegania, lekkie, oddychają i buty biegowe mają fajną amortyzacje. Ja osobiście kupowałem z Decathlonu za jakieś 7 dych(Kalenji Run 100) i jak dobrze dopasujesz rozmar to serio super opcja. Z tym że ja używam ich na długie spacery/do biegania bo do codziennego łażenia są zbyt szkaradne, o ultraboostach mam tą samą opinie xD

Z bardziej cywilizowanych polecam nike janoski, są to buty zaprojektowane
@koszalek_opalek: Myfitnesspal, limit 2000kcal i w miesiąc zjedziesz do 100.

W międzyczasie przy twojej obecnej wadze buty biegowe to dobry wybór, lepiej kupić dwie pary tańszego modelu niż jeden droższy, bo im cięższy jesteś tym szybciej zużywasz but. Może wyglądać całkowicie ok, ale podeszwa po kilku miesiącach nie amortyzuje tak dobrze jak na początku.
Dziś sobie przymierzyłem w outlecie w 3mieście Nike React Pegasus Trail i qrde jestem w szoku jakie to wygodne no i co najważniejsze ten but jest szeroki bo mam szerokie kopyto a większość butów które przymierzałem było niewygodnie wąskie. I nawet fajnie wygląda i nie straszy wyglądem. Fakt że to trzy setki ale kusi....
Byłem dziś w Nike w Rivierze w Gdyni żeby sprawdzić sobie rozmiarówkę Pegasusa Traila 4 i... wyszedłem ze sklepu z Nike React Infinity Run Flyknit 3. Okazało się, że mieli na miejscu promkę z super ceną (399 zł) na ten model w czarnym kolorze/białe podeszwy. Bucik mega, fajnie leży na kopytku, o przewiew nie muszę się martwić bo Flyknit ponoć najbardziej przewiewny no i ta wygoda :)