Wpis z mikrobloga

Premiera Hi-Fi Rush przywołała we mnie wspomnienia z dawnych lat, bierzesz gierkę znając niewiele szczegółów, zwykle screeny i opis... Tak samo z tym tytułem, obejrzałem krótkie wideo i mogę sobie ograć, nikt nie wie ile mniej więcej zajmuje jej skończenie, nie ma jeszcze recenzji, nie do końca wiesz czego się spodziewać, nie ma miliona gadek przez 2 lata jaka to będzie fajna gra. I na końcu ona się po prostu broni, bardzo przyjemna produkcja ʕʔ Polecam ograć, od wczoraj w #gamepass

#xbox #xboxseriesx #gry #pcmasterrace
Poroniec - Premiera Hi-Fi Rush przywołała we mnie wspomnienia z dawnych lat, bierzesz...

źródło: FnWKXlUXoAMc-e2

Pobierz
  • 5
@Poroniec: Zaskakująco przyjemna gierka. Może wstęp i te wszystkie tutoriale trochę za bardzo rozwleczone, ale do pogrania jak najbardziej. Fajnie się spina oprawa z muzyką, taki jakiś "gładki", przyjemny gameplay.
@Hugenot111: zwykle w rytmikach jesteś karany za brak taktu tym, że bohater nie wykonuje akcji. Tutaj za trafienie bardziej jesteś nagradzany wyższymi obrażeniami i combosami trochę w stylu DMC. Wyprowadzasz ataki nawet bez trafienia w rytm, ale z każdą walką idzie Ci coraz lepiej, czujesz się coraz pewniej, uczysz się tego systemu. To może być najbardziej masowa i casulowa gra oparta na rytmie jaka wyszła.

@Shinyz0: w Hellsinger pograłem z