Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio szarą myszkę, ale taką realną "grey mouse" dlaczego tak twierdzę? Bo jednym z powodów zachwytu tej dziewczyny była nowa piżama z motywem z władcy pierścieni. Skromna twarz, delikatny charakter, typowo kobiece zachowanie, wstydliwa. Opowiadała mi też jak najęta o swoim ulubionym anime, a muzyka której słuchała była cudownie autystyczno introwertyczna tak jak i ona sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam dodawać, że przez pierwsze trzy dni byłem zachwycony? Czułem, że autentycznie mogę się w niej zakochać.

Lubi grać na kompie, nie lubi tłoku i alkoholu, czyta książki SF i ogólnie taka 100% legit szara mysz będąca marzeniem każdego Mirasa. Więc w czym problem możecie zapytać, powinienem wczepić w nią zębiska jak Reksio w szynkę. Kochani bracia przegrywy, niestety wyjście z piwnicy to też wyjście ze świata jedynie wirtualnych znajomości do świata realnego. I to tylko częściowo jest fajne, bo rzeczywistość wali cię w łepek na pełnej "k" jak by to powiedział Wałaszek.

Okazuje się, że przynajmniej czterech poprzednich człapaków tej dziewczyny, to chuligani i nie używam tego określenia przypadkowo, typowe zimne i emanujące obojętnością i brakiem uczuć Oskary. Wykorzystywali ją psychicznie i (a jakże) keksualnie i musi przez nich teraz chodzić do psychiatry, jeden z nich doprowadził ją na skraj magika i oszukał na ponad 60k i zmarnował działkę budowlaną jej rodziców. Teraz oczywiście zmądrzała i "już taka nie będzie jak wcześnie, teraz będzie stawiać granicę".
(ʘʘ)

Czyli patologia dostawało wszystko co najlepsze z jej młodości i kobiecości (czyli to co kobieta ma najcenniejsze) za darmo w nielimitowanej ilości na swoich zasadach, a ja porządny facet mam mieć wszystko wydzielane, racjonowane, mam coś udowadniać i coś zdobywać, przestrzegać dziesiątek jej reguł i przekonywać ją do siebie. Mam dodawać, że ma 29 lat i powoli wali w ścianę? Pokazywała mi zdjęcia ze swojej młodości, była śliczna i wtedy patologia robiła z nią co chciała, po krzakach, po kiblach na imprezach, a teraz kiedy jest już ewidentnie starsza, nabawiła się traumy, ma nadwagę i problemy psychiczne no to pojawiam się ja.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dla łobuza były porywy serca, emocje, realne pożądanie, niewinność, czystość, smak pierwszych pocałunków, szaleństwa. A dla dobrego gościa 10 lat później jest obowiązek, poważne decyzje, dziesiątki reguł, poważne zobowiązania i udowadnianie nie wiem czego.

Piszę tą linijkę tekstu po przeczytaniu tego co napisałem wyżej i ta historia wydaje mi się dość kiepskim bajtem albo też czymś niezbyt wiarygodnym lub takim sztampowo typowym biadoleniem. Niestety tak nie jest, to jest rzeczywistość. Jest ona nudna, przewidywalna i przykra. Chciał bym teraz napisać, że te wszystkie słowa są bajtem i dopisać nick pdk ale nie mogę. Mam jej numer w telefonie i widzę jak pisze do mnie w tym momencie na WatsApp.

Odczuwam autentyczny ból w duszy. Kobiety mają nas mężczyzna nie za ludzi ale za jakieś zwierzęta. Ja się tej dziewczyny realnie brzydzę. Mamy bardzo zbliżone charaktery, dogadujemy się ale ona jest po prostu dla mnie brudna i nic na to nie mogę poradzić. Gdyby przemocowo ktoś jej coś zrobił, to nie było by problemu, ale ona kilkukrotnie, świadomie i z pełną premedytacją wschodziła w związki z patologią kiedy była młoda i czysta i to wtedy nie 10 lat później powinna szukać dobrego mężczyzny. Pomylić można się raz, można się nabrać na poryw pierwszego uczucia ale kilka razy pomylić się już nie można, a aby trwać w takich związkach to trzeba jednak chcieć bo to trwało lata.

Wartością kobiet jest ich młodość, uroda i niewinność i nic ale to nic po trzykroć nic tego nie rekompensuje, żadne wykształcenie, żadna kariera, żadne pieniądze, żadna mądrość.

I nie ma znaczenia czy wy to różowe paski zaakceptujecie czy nie, my mężczyźni nie wymyśliliśmy sobie tego, to jest nasza natura jaką wy ignorujecie i dlatego na świecie stanie się coś złego. Jest mi autentycznie przykro bo odczuwam, że kiedyś mógł bym z nią być szczęśliwy, a nie będę. Moglibyśmy mieć rodzinę, a nie będziemy jej mieli. Walenie się po kiblach z patologią w młodości było dla niej ważniejsze niż całe życie z dobrym facetem. Jak ktoś mi napisze "idź na terapię" to go wyśmieję.

Problem polega na tym, ze ja jestem zbyt świadom rzeczywistości i nie mam jak oszukać siebie i swojej natury. Więc jak będzie? Pewnie pójdę z nią parę razy do łóżka i tyle.

#szaramyszkadlaanonka #szaramyszka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przemyslenia #tinder #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #randki
N.....n - Poznałem ostatnio szarą myszkę, ale taką realną "grey mouse"  dlaczego tak ...

źródło: prawda

Pobierz
  • 169
@Nostrian: ja #!$%@? ale wysryw. Rozczeniowa szlaufia sie magicznie nawrocila. Wyruchaj ja w kazda dziure kilka razy az ci sie znudzi, a ona juz do tego przywykla. J a p i e r d o l e skad was k u r w a biora cipeusze?
@Nostrian: a czego ty się chłopie spodziewałeś po 29 latce? Że dziewicą będzie? Przecież to oczywiste ze w tym wieku każda wolna baba to chodzący red flag. Fajne dziewczyny są zajmowane już w liceum, max na studiach. Uwierzyłeś w to że jakikolwiek ogarnięty chłop zostawi fajną dziewczynę? Rozumiem twój ból, znam go doskonale, ale jeśli chcesz mieć fajną dziewczynę to musisz szukać max do 24lvla i chociaż nie wiem czy to
Generalnie to na pewno jest mocno związane z wychowaniem. Moze wychowala sie w takich warunkach społecznych ze musiala wybierac takich chlopakow aby sama nie byc przegrywem na mieście a patrzac na charakter to potencjał jest na przegrywa jest. Ja tez musiałem duzo glupivh rzeczy robic zeby nie chodzić z łatka przegryw na mieście. To ze dala sie tak wykorzystać to glupota młodości. Jedyny czlowiek ktory naprawde nie ma wartosci to ten ktory
@Wyrelworelowany:
Kolejny kokoldzik ze zużytą żoną sobie racjonalizuje.
Ty serio myślisz ze ta dziewczyna gdyby obudziła się w ciele 20 latki to by szukała nadal normalnego gościa? Po prostu wyszalala się, w lustrze zobaczyła pierwsze zmarszczki, grawitacja działa, cyce w dół to szuka frajera do poważnego związku. Wiec jak ją kopnie w dupe to nie robi nic złego bo to ona chce go oszukać i wkręcić w role beciaka. Kilka lat
@itsoverforme32445:
Poczucia własnej wartości najlepiej szukać w sobie, tak samo budować samoocenę najlepiej na własnych osiągnięciach, zamiast na upokarzaniu innych. Oczywiście każdy zrobi, co zechce. Trzeba się jednak liczyć z tym, że ludzie zaczną takiej osoby unikać, ewentualnie wchodzić w interakcje tylko jeśli będą zmuszeni. Stąd już prosta droga do obwiniania całego świata i frustracji. Ciężko później wyjść z tego błędnego koła.
@Nostrian: iks de xD
Taki z Ciebie porządny i wartościowy facet, że po 30 (jak mniemam) nadal jesteś sam xD
Dziwicie się, że kobiet nie interesują takie życiowe przegrywy.
Co dokładnie masz na myśli, pisząc, że z Tobą to nie będzie robić tego co z tymi huliganami? Czy to znaczy, że chciał byś, tak jak oni, gzić się po kiblach i krzakach z randomowymi laskami, ale teraz to one z Tobą
@Nostrian: Nie słuchaj mirków co gadają żebyś wyruchał parę razy a potem zostawił. Olej ją z miejsca, zablokuj usuń kontakt i tyle, nie mów jej co się stało i dlaczego, po prostu zniknij w jednym momencie z jej życia. Gwarantuje ci że takie coś na długo jej zapadnie w pamięć i rozwali ją emocjonalnie bardziej niż wyruchanie i zostawienie. Odejdź bez słowa, serio mało jakie (z tych takich jeszcze w miarę
@trzyes: Pierwsze primo to co zmieni że będzie zepsuta mniej czy bardziej? Ważne, że już jest i to w zupełności wystarcza. Drugie primo ultimo: nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko-męska.
rzykre, prawdziwe i jakże dobrze mi znane. Do mnie odezwała się laska po 4 latach kompletnego braku kontaktu, oczywiście w tym czasie nie próżnowała, wtedy bardzo chciałem z nią być a jedyne na co mogłem liczyć to friendzone ale po latach jej się odmieniło ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Disscord93: Sling back effect
RedTiger - >rzykre, prawdziwe i jakże dobrze mi znane. Do mnie odezwała się laska po ...
To wygląda jak niskie poczucie własnej wartości przykrywane narcyzmem. Okazuje się, że fajni ludzie unikają takich, bo po co zadawać się z kimś, kto będzie czuł się lepiej przez upokarzanie innych.


@not_enough: Czyli jak typiara wybiera agresywnych sebiksów z premedytacją a później jedyne co oferuje to bagaż emocjonalny to wina jest po stronie, która tego bagażu emocjonalnego nie jest w stanie zaakceptować? xD

traktujecie kobiety jak przedmioty, ktore się wycierają i
@Pandillero:
A gdzie ja napisałam, że ma z nią być czy cokolwiek akceptować? Można powiedzieć zwyczajnie, że nic z tego nie będzie i tyle.
Uważać się za lepszego, a jednocześnie rozważać upokorzenie tej dziewczyny, tak jakby nie była wystarczająco zmeczona psychicznie. Faktycznie, gość z klasą.