Wpis z mikrobloga

Statystyka to propaganda a kacapy tak naprawdę żyją w dobrobycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@51431e5c08c95238: Sprawdź co to parytet siły nabywczej i wróć. Zrównywanie potęgi dwóch różnych ośródków do dolara to po prostu głupota i tyle. Bo w Rosji nie zarabia się w dolarach tylko w Rublach.
Okazuje się że Ukraina wspierana przez USA i całe NATO nie może pokonać państwa o gospodarce Texasu.


@Koniasz: nie wiem o co ci chodzi jeszcze parę lat temu chciałeś żeby NATO wjechało w ruskich na pełnej ku...wie( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałes oddać wszystkie nasze T72 a ciała zabitych donbaskich separatystów chciałeś wyrzucać na rosyjskiej granicy, dzisiaj piszesz, że zbrodnią wojenną jest zabijanie ruskich chowających się w okopie(
ale ty wiesz że defakto NATO dostarcza mało sprzętu a i tak ruskie nie potrafią zająć najbiedniejszego państwa w Europie. Dodatki dopiero teraz idzie nowoczesny sprzęt


@Yurakamisa: Tak tak promil promila xD. A później się okazuje że poszła 5 letnia produkcja amunicji 155mm w USA jak i javelinów i innego typu uzbrojenia. Polska oddała 40% czołgów i innego sprzętu. Rzeczywiście mało. A sprzęt nowoczesny idzie od samego początku teraz po prostu
nie wiem o co ci chodzi jeszcze parę lat temu chciałeś żeby NATO wjechało w ruskich na pełnej ku...wie


@bombastick: Przestań manipulować oszołomie. Wzywałem do interwencji NATO w Donbasie. W czasie w którym sama Rosja oficjalnie przyznawała że nie ma nic wspólnego z tymi republikami ani nie ma w nich żołnierzy. Dzisiaj sytuacja jest całkowicie inna bo Rosja oficjalnie uznała te tereny jak i oficjalnie wprowadziła wojska na teren Ukrainy. Więc
a reszta mojego wpisu ?


@bombastick: Zacząłeś wpis od manipulacji a więc mam całkowicie gdzieś co pisałeś dalej. Oczywiście wpis zgłosiłem jako szerzenie nieprawdziwych informacji. Podobnie jak obrażanie mnie ze względu na narodowość. Dosyć prześladowań na tle narodowościowym !!!!!!!!!!
I co tymi wysrywami chcesz udowodnić tak właściwie? To,że w Rassiji panuje powszechny dobrobyt,jakiego nie doswiadczysz w Teksasie czy #!$%@? o co tobie chodzi?


@Dodi_al_Fayed: kultury wieśniaku. Jak nie rozumiesz to poczytaj o tym czym jest parytet siły nabywczej.