Wpis z mikrobloga

Mirasy warto kupić takiego kompa?
Szwagier złożył sobie jakiegoś potwora i ma do sprzedania takie coś jak na pic rel.
Ma kase wiec dla mnie powiedział ze cenę zrobi 6tys.
Komp jest uzywany ale sprawny w 100%
Cena wydaje się dobra, ale mam mimo wszystko dylemat..
Obecnie gram na ps5 jest super.
A zeby kupić tego kompa, musiałbym sprzedać konsole, ktoś może przesiadł się z konsoli na pc, albo na odwrót, wiem że to odwieczna dyskusją, ale co robić? ()

#pcmasterace
#pcmasterrace
#ps5
#playstation
#playstation5
Szawagier - Mirasy warto kupić takiego kompa? 
Szwagier złożył sobie jakiegoś potwora...

źródło: Screenshot_20230127_204114_Chrome

Pobierz
  • 15
@Szawagier: no to o co pytasz w zasadzie, wiesz co masz na ps5, wiesz co masz na pc. sam mam ps5 i dobrego pc i na pc za #!$%@? nie chce mi sie grac, mimo ze jestp odlacozny do tv przez hdmi i mam bezprzewodowego pada od xboxa, wiec teoretycznie tak samo ALE na pc zawsze jest #!$%@? cos #!$%@? i z czyms jest zawtsze problem + nie zagram w te
@Szawagier: przed premierą ps5/xsx poskładałem kompa, że niby będę grał i otworzę się na tytuły niedostępne dla konsol i po tych prawie dwóch latach komp głównie stoi. Jak wyżej^, też mam podpiętego pod tv, ale pod względem komfortu obsługa tego gówna pozostawia dużo do życzenia.

Ale! W takiej konfiguracji i za taką cenę bym brał. A później po uruchomieniu nowej gierki AAA siedziałbym przez godzinę i sprawdzał wydajność. ( ͡°
@Szawagier: Trochę bezsensowne pytanie, sam musisz sobie odpowiedzieć czy wolisz grać na PS5 czy na komputerze. Ja osobiście bym nie wrócił do grania na PC (przeniosłem się na konsole) i w twojej sytuacji bym raczej odmówił, bo i tak moc tego komputera by się u mnie marnowała, no ale to ja, nie ty. Nikt tutaj nie wie lepiej co powinieneś zrobić od ciebie.
@hekktik:
@nostalgiwolf
problem jest taki że ten pc jest w dobrej cenie i trochę mi szkoda go nie wziąć, ale z drugiej strony nie mam kasy by miec to i to, wiec konsola szła by do sprzedania..
szukam po prostu dobrych pretekstów
()

Gdybym miał do wyboru ps5 a kompa którego mogę złożyć za 6tys to bym sientak nie zastanawial
jak uzywasz tylko do grania, a tego pc nie chcesz sprzedac to wychodzi na to ze po prostu #!$%@? 6k (bo okazja) a i tak wyjda exy na ps5 ktore bedziesz chcial ograc i bedzie bol dupy XD