Wpis z mikrobloga

@blacksmith94x: Nie przepadam za najwyższym piętrem. Wymaga zamontowania klimatyzacji, na balkonie b wieje jeśli jest to powyżej 5 piętra. Najtrudniej takie mieszkanie sprzedać (zobacz sobie ogłoszenia sprzedaży mieszkań, jest nadpodaż najwyższych pięter). W starym budownictwie często są dodatkowo brzydkie rury grzewcze przy suficie.
@blacksmith94x: jak nowe budownictwo to pewnie jest winda także z wchodzeniem nie ma problemu.

Niewątpliwym plusem mieszkania na samej górze jest fakt, że nikt Ci się nie będzie tłukł nad głową. Z minusów to jak ktoś wcześniej wspomniał - temperatura latem i czasem może zalewać sufit jak deweloper lipę odwalił.
@blacksmith94x: ja mieszkam na ostatnim i w tamtym roku założyłem klimę.Bez klimy w lato się zagotujesz. Nawet jka jest dobra izolacja to po tygodniu mocnego grzania przez słoneczko wkoncu izolacja zacznie oddawać ciepło w nocy i nie da rady spać bo leży człowiek mokry. Na szczęście sąsiedzi mi podpisali zgodę na montaż i obyło się bez problemów
Jak jest winda to tak, musi byc mieszkanie z oknami północ - południe, a nie wschód-zachód. W mieszkaniach wschód-zachód jest zawsze gorąco.


@uketrab: przebywałem w mieszkaniu północ-południe i była masakra w lato. Siostra mieszka wschód-zachód i jest względnie, także...