Wpis z mikrobloga

i wszystko jasne: PLAY kupił Sferanet XD a konkretnie 83,5% spółki

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SFERANET-S-A-Podpisanie-umowy-sprzedazy-wiekszosciowego-pakietu-akcji-Spolki-oraz-przekazanie-opoznionej-informacji-poufnej-dotyczacej-udzielenia-wylacznosci-w-procesie-negocjacji-takiej-umowy-oraz-przeprowadzenia-badania-due-diligence-Spolki-w-zwiazku-z-zamiarem-sprzedazy-akcji-Spolki-8481848.html

#przegranko100k już chyba oficjalnie okazało się fiaskiem bo miałem się wyzerować na niepłynnych gównospółkach njukonekcie, a na tym jednym papierze stanowiącym 1/3 całego portfela będzie ROI jak jasny ch**. pozdrawiam nagonionych o ile w ogóle ktoś się skusił, bo trochę naganiałem jak latało po zeta

#gielda
  • 7
@Logan_kapuczino: ja po tej cenie bym już nie wchodził i szczerze nie mam pojęcia co się zadzieje dalej z ceną. na te 3 zł wyciągnęli po insiderskim info, wyciągnąć tak niepłynną spółkę o 40% wystarczyło niecałe 50k zł. jak ktoś rozumie mechaniki giełdy to pewnie może to sobie rozgrywać

teraz pewnie pobuja ceną w górę i w dół (nie mam pojęcia ile) i lada chwila poleci wezwanie na akcje i próba