Wpis z mikrobloga

@KAPITAN_P0LSKA nie zapominaj o promocjach "wybrane warzywa mrożone 50% taniej" i weź otwieraj teraz aplikację, szukaj regulaminu, nazw i kodów produktu, a później się okazuje że minimalna kwota zakupów to 49 zł, ale nie liczy się do tego alkohol, produkty promocyjne, i trzeba kupić warzywo, do jego aktywować kupon i zeskanować aplikację.
Lidl zaczął robić questy dla starych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)


je miał za 50% to nie ważne że ich nie potrzebuje xd

@sasekk: cytując obecnego premiera Morawieckiego: Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!"
@sasekk: w biedzie są podobne zagadki, kup to i to to 50% rabatu ale na tańszy produkt, musi zgadzać się gramatura i w ogóle ale promka dopiero od jutra więc się #!$%@? biedaku xD
a ostatnio w netto się naciąłem na colę, wszędzie na wywieszkach 2x2L cola za jakieś tam 5zł za butle, no spoko biorę dwie butle a na kasie okazało się, że muszę wziąć też folię którą były owinięte.
Otwórz sobie gazetkę Niemieckiego Kauflandu chociażby xD Promocje to -40% na każdą sztukę bez #!$%@? w wielusztuki czy inne #!$%@? questy xD


@KochanekAdmina: w "polskim" Aldim też się nie bawią w żadne wielosztuki. I nawet aplikacji nie mają.
@sasekk: u mnie lidl po otwarciu robił promocje w ostatnie 1-2 dni terminu przydatności rabat 50% i były na to naklejki na produktach, jednak po 2 miesiącach przestały się pojawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°) A szkoda bo często wtedy mocno oszczędzałem na łososiu xD
W Niemczech mieszka kolega i u nich w każdym Kerfie i Lidlu są rabaty na produkty z kończącym się terminem.
@sasekk: to jest 13 praca heraklesa! Myk polega na tym ze na jeden z tych produktow jest promocja "rozlaczna" przez co polka z tym produktem jest pusta i przy kasie sie okaze ze nie masz wszystkich artefaktow i placisz 100% ceny za jakies 6 produktow spoza listy.