Wpis z mikrobloga

Hej, Mirko! ʕʔ Został tu ktoś jeszcze?
Spróbujmy dokończyć #mirkoshredwars. Dzisiaj odcinek melancholijno-refleksyjny. Dobry do przemyśleń na temat tego, co się stało z wykopem, dlaczego tu tak śmierdzi orlenowymi parówkami. I gdzie zorganizujemy sobie wspólny collab gitarowy wszystkich uczestników tej edycji szredłorsów, jeżeli będą mieli na niego ochotę. Czekamy na propozycje wszystkich zainteresowanych, publiczności również.

A teraz zapraszamy do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Czy wygra weteran zabaw gitarkowych na mirko, czy nowy uczestnik? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[Drabinka konkursowa] | [Regulamin]

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej, Mirko! ʕ•ᴥ•ʔ Został tu ktoś jeszcze?
Spróbujmy dokończyć #mirkoshredwar...
  • 55
@nieprzepuszczalny: tym razem zawodnicy wybierają sami, w parach.

zamierzam się zgłosić do kolejnej edycji


Aktualnie sytuacja wygląda tak, co zresztą widać po plusach, że wykop schodzi na psy, mnóstwo użytkowników się stąd rozsądnie ewakuowało, a ostatnia aktualizacja właśnie dobija szredłorsy. Nie wiem, czy ktoś podejmie się organizacji kolejnej edycji w tym miejscu.
Fajnie, że w ogóle dostałem powiadomienie...


@JohnnyBezEn: to @035036503530 zawołał Cię do wpisu, czy dostałeś powiadomienie z któregoś z tagów, które obserwujesz? Nasza spamlista nie działa, jak powinna i nie możemy dojść do tego, co się zepsuło i dlaczego niektórzy nie są wołani :(
@dinkum: Nie dostałem żadnego powiadomienia. Akurat dzisiaj wszedłem na Twój profil, żeby sprawdzić, czy wrzucałaś jakieś info. Powiadomienie dostałem dopiero teraz, jak Ty mnie oznaczyłaś.

To pierwsze zdanie było ironiczne, ale następujący po wielokropku lenny niestety tego nie oddał.
powiadomienia jak ktoś mnie wspomni w komentarzu, nigdzie nie prowadzą


@4517974: próbowałeś klikać w puste pole w powiadomieniu? Nie w tekst, tylko obok?

@doogroo2 dzięki za info :) ale nadal jest niejasne, dlaczego tylko część zainteresowanych dostała powiadomienia ze spamlisty. Myśleliśmy, że może wprowadzili nowy limit i wołanie poszło tylko do tych z początku listy, ale to nie to jednak.