Wpis z mikrobloga

@Rooofie: Dlaczego miałaby? Gra jest zrobiona naprawdę delikatnie, omija wszelki tematy seksualności/związków, a nawet póki co widziałem jedną postać trans. (tzn chyba trans bo kobieta w karczmie miała męski głos)
Red dead skończyłem po dwóch latach od kiedy zacząłem a mam go jeszcze dłużej


@zielarz: do tej pory nie przeszedłem wiedzmina 3 mimo posiadania GOTY, tylko raz przeszedłem wątek głowny skyrima dodatkow nawet nie ruszyłem, a jak siadam do tych gierek to sie poprostu snuje po świecie.
@zielarz: Ja jestem na chapterze 6, zaczynałem w to grać na 980Ti, potem było 3060Ti, teraz jest 3090 i gra nadal in progress :D Kupiona jakoś w 2020 na pierwszym promo po premierze, 52h na liczniku.
@StdPtr z tego co wiem to ona nie jest anty lgbt tylko niekoniecznie wspiera transów ale ludzie rozdmuchali to tak że jest nękana, groźby śmierci, zdoxxowali ją itp i moim zdaniem przesadzają
mnie śmieszy jeszcze że ostatnio jak byłam w lumpie to dużo ciuchów z motywem HP i z tego uniwersum tam jest, pewnie ludzie pozbyli się bo taką krucjatę robią z tym że aż sama mimo że jestem lgbt to uważam że niektórych jednak ponosi z tym jak się w stosunku do niej zachowują (nawet nie że te ciuchy ale w poprzednim komentarzu podałam przykłady co robią)