Wpis z mikrobloga

#epapierosy #glo #vape

Od ponad roku przymierzam się do zamiany papierosów na zdrowsze rozwiązanie. Chciałbym też najzwyczajniej przestać śmierdzieć dymem.

Pierwszą myślą było ogarnięcie sobie jakiegoś poda od voopoo. Jednak gdy czytam o tym zamawianiu nikotyny z zagranicy, jeżdżeniu za premixami, zakupami grzałek i innymi cudaczeniami to to wszystko nie wygląda zbyt zachęcająco. Byłoby to jednak najzdrowsze rozwiązanie zaraz po całkowitej rezygnacji z nikotyny. Na to jednak nie mam sił.

Posiadam też glo i pocztą elektroniczną dostałem ofertę subskrypcji wkładów których paczka miałaby kosztować tylko 8,50zł. Obecnie papierosy kręcę i wypalam miesięcznie tytoniu za jakieś 240zł. Tutaj miałbym czterdzieści paczek za 340zł. Stówka więcej ale byłbym skłonny tyle dopłacić.

Korzystał ktoś z takiej subskrypcji? Jak to wygląda? Po podpisaniu umowy jestem zmuszony co miesiąc płacić za wybrany pakiet?

I jeszcze jedno pytanie odnośnie urządzeń glo. Ma ktoś namiar na sprzedawców z shopee którzy oferowali nowe urządzenia za 20zł?

Najlepiej byłoby to cholerstwo rzucić w #!$%@? :( Jestem jednak zbyt słaby psychicznie.
  • 13
@ak44: chciałbym przestać śmierdzieć nimi. no i zawsze w smaku byłoby to na plus bo tytoń jaki jest sprzedawny do kręcenie jest dość podły w smaku.

chociaż jak pamiętam to glo też nie było jakieś super smaczne. no ale zawsze można było kliknąć sobie w jakiś aromat.
@itolek100: jakw tej ursie nano wygląda kwestia grzałek? polowałem na voopoo bo ma wymienny akumulator i w miarę tanie grzałki. no ale zestaw z aku to ponad 200zł. może rzeczywiście taka ursa byłaby dobra na początek choćby żeby zobaczyć czy to całe vapowanie da radę mnie zaspokoić. widzę że za stówę szło by taki sprzęcik dorwać.

800mah wystarczy na cały dzień? kiedyś testowałem vuse to miałem problem z baterią już w
glo


@gupiujzewsi: co do glo - możesz po zarejestrowaniu się za 20zł kupić w esmokingworld urządzenie + wkład gratis, a co do tanich paczek to również na tej platformie są kody na paczki, np. 3+2 czyli 5 paczek po około 7zł, bez subskrypcji. Jak chcesz to możesz z mojego reflinka wejść, oboje mamy korzyści, https://alterzone.pl/R/SWRYZKGVY (na ss poniżej, np. 2 paczki w cenie 1)
GamePL7 - >glo

@gupiujzewsi: co do glo - możesz po zarejestrowaniu się za 20zł kupić...

źródło: v0Jeew0

Pobierz