Wpis z mikrobloga

Już kiedyś pisałem, że to, co gubi nas jako gatunek, to taka prymitywna pewność bycia najlepszym, im człowiek głupszy, tym jest to bardziej widoczne. Obśmiać, wyśmiać i obrazić ludzi/zjawiska/tematy, o których w sumie nie ma się najmniejszego pojęcia, tylko po to, aby poczuć się lepszym, a reszcie zarzucić głupotę i szurostwo/szurstwo. Generalnie, właśnie dlatego powstał nowy termin #uap (zaprasza do obserwacji tagu), zaczęło się tym interesować więcej poważnych ludzi, wiedzą co się dzieje i ze temat jest poważny.
U ludzi bardziej podatnych na Hollywood i obśmiewanie tematu, przyjęło się, że #ufo to zielone ludziki. Takie są po prostu rezultaty zaplanowanych działań i dyskredytacji tematu, przez pewnych ludzi, co jest widoczne na tagu.

UFO- Unidentified Flying Object – Niezidentyfikowany Obiekt Latający.
UAP - Unidentified Aerial Phenomena – Niezidentyfikowane Zjawisko Powietrzne.

#ufo #uap
Heekate - Już kiedyś pisałem, że to, co gubi nas jako gatunek, to taka prymitywna pew...

źródło: tregf

Pobierz
  • 11
"wierzących w ufo" Śmieszy mnie te określenie


@EndThis: bo to przecież jest taka sama wiara jak chrześcijaństwo. Daj niepodważalne dowody na istnienie pozaziemskich cywilizacji to wtedy nie będziesz "wierzącym w ufo"
@Heekate: Dlatego ja nie wierzę, że kosmici wejdą z ludzkością w otwarty kontakt. A jeśli jakiś otwarty kontakt powstanie, to możemy mieć #!$%@?. Kontakty opierają się na rezonansie, jedno przyciąga zbliżone. A ludzkość to toksyczny, przepełniony pychą, nielojalny i rządny władzy plankton. Jak to powiedział Stonoga: was trzeba #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać.

Ten drugi półgłówek ze screena nie tylko jest głupi, ale i bez znajomości definicji tego co wyśmiewa.
@Heekate: na pewno istnieje coś poza nami w kosmosie.
Ale z drugiej strony od razu zakładamy, że ich koncepcja życia byłaby taka sama jak nasza.. tzn budowaliby statki xD