Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki i Mirabelki,

Dawno mnie nie było ale sami wiecie co przechodził Wykop ostatnimi czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli chodzi o zdrapki to mamy ogromną posuchę i nie ma do czego gorąco zachęcać więc zapraszam na Walentynkowy bonus w grze Lotto.

--- Promocja Online ---
Zagraj online za 21 zł w Lotto lub Lotto Plus na jednym kuponie i odbierz 3 zł na dalszą grę.

Promocja obowiązuje tylko dzisiaj - 14 lutego od godz. 00:00 do godz. 23:59 i można z niej skorzystać tylko raz.

REGULAMIN

--- Promocja stacjonarna ---
Zagraj w kolekturze stacjonarnej za 21 zł w Lotto lub Lotto Plus na jednym kuponie i odbierz talon na 3 zł na dalszą grę.

Promocja obowiązuje do 25 lutego do godziny 23:54 lub do wyczerpania puli 1 500 000 talonów.

Uwaga: z udziału w Promocji w kolekturach stacjonarnych wyłączone są zakupy Lotto w kasach sieci Carrefour oraz w terminalach samoobsługowych.

REGULAMIN

--- Moja sugestia ---
Wydaje mi się że jeżeli grywamy w Lotto to promocja jest ciekawa i warto z niej skorzystać bo jakby nie patrzeć jest to 1 zakład gratis przy zakupie 7 zakładów ( ͜͡ʖ ͡€)
Na Waszym miejscu chcąc skorzystać z promocji zdecydowałbym się na jedną z trzech opcji:
- zakład systemowy Lotto na 7 liczb,
- 7 zakładów Lotto bez plusa,
- 1 zakład Lotto na 7 najbliższych losowań.

We wszystkich przypadkach zakład taki kosztuje dokładnie 21 zł więc kwalifikuje się do udziału w Promocji (czy to w wersji online czy w wersji stacjonarnej). W przypadku gry online środki pojawiły się na moim koncie w minutę. W przypadku zagrania w kolekturze stacjonarnej kupon z talonem wyszedł "doczepiony" do zakładu Lotto, poprosiłem więc kolektorkę od razu o zrealizowanie talonu na dodatkowy zakład Lotto. Ciekawostka: można dopłacić 1 zł do tego talonu i kupić go w wersji z Plusem.

Promocja stacjonarna jest zdecydowanie ciekawsza bo można z niej skorzystać wielokrotnie i nie tylko dzisiaj a aż do 25 lutego. Niestety nie wiemy czy dodatkowe talony jeszcze są czy już się skończyły. W Regulaminie jest napisane że jeżeli talony się skończą to stosowna informacja pojawi się na stronie Lotto, pytanie brzmi z jakim opóźnieniem. Na obecną chwilę na stronie Lotto belka z promocją stacjonarną jest widoczna ale czy jeżeli zaraz pójdziecie do kolektury i weźmiecie zakład Lotto za 21 zł to dodatkowy talon już nie wyjdzie? Wszystko jest możliwe. Nie wiem jak aktywnie klienci zareagują na promocję. Trzeba po prostu kupić kupon i liczyć na to że talony jeszcze są. W lepszych kolekturach możliwe że sprzedawcy wiedzą kiedy talony się skończą, w przypadku 'gorszych' kolektur w stylu Żabka czy stacja paliw nie wydaje mi się że pracownicy ogarniają system na tyle żeby wiedzieć o tej promocji a co dopiero wiedzieć czy talony jeszcze są czy już nie.

Jeżeli promocja stacjonarna się skończy to dam Wam znać pod tym wpisem.

Wskazówka:
Jeżeli będziecie korzystać z promocji stacjonarnej kilkukrotnie to z tego co widzę w Regulaminie do 1 transakcji można dostać 1 talon. Co to oznacza? Że jeżeli chcecie wydać np. 42 zł i dostać 2 talony to najpierw robicie zakupy Lotto na minimum 21 zł, prosicie sprzedawcę o zamknięcie rachunku i kupujecie kolejny zakład za minimum 21 zł. Z tego co rozumiem bez zamknięcia rachunku będziecie stratni na 3 zł bo nie dostaniecie drugiego talonu. Za zagranie np. za 48 zł na jednym kuponie również nie otrzymacie 2 talonów. Transakcje trzeba umiejętnie rozbijać na mniejsze rachunki tak by stanowiły wielokrotność 21 zł. Dzięki temu otrzymacie więcej darmowych talonów a przecież skoro daja to trzeba korzystać ( ͜͡ʖ ͡€)

Przypominajka: Pula na dzisiejszą wygraną I stopnia w Lotto wynosi 4 000 000 zł

To wszystko we wpisie na dzisiaj. Mam nadzieję że nie jest on zbyt chaotyczny i wszyscy zainteresowani wszystko zrozumieją. Wiem że nie każdy jest ekspertem w tej dziedzinie więc jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania to pytajcie - postaram się na wszystko odpowiedzieć.
Dajcie znać czy będziecie korzystać z promocji, jeżeli tak to czy zdecydujecie się na wersję online czy jednak wolicie zrobić sobie spacer do pobliskiej kolektury i tam zawrzeć zakład.

Wszystkim grającym życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

#lotto
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: walentynkowy bonus

Pobierz
  • 9
@ExtraPensja: ostatnio napisałem wpis o zdrapkach kończących się 8 lutego, kliknąłem wyślij i przepadł bo Wykop miał problemy po przejściu na nową wersję. Trochę mnie to wkurzyło więc musiałem się pozbierać w sobie żeby znowu coś naskrobać.
Wg mnie "Pełny Portfel" będzie z nami do końca roku albo i nawet w 2024 roku więc na obecną chwilę zdecydowanie bardziej skupiałbym się na zdrapkach: "Na Dobry Rok", "Super 7" czy "Fast Cash".
@Nutaharion: Troszke trzebabylo sie przyzwyczaic do nowosci wykopowej. Jest jak jest, trzeba sie przyzwyczaic, tylko mnostwo osob sie zawinelo stad, same farmazony na glownej i mikroblogu. Dobrze ze wrociles! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio wlasnie poplynalem z tym portfelem a tych innych to jak mowisz ciezko dostac gdziekwiek.
Nie trzeba zamykać rachunku w lottomacie, wystarczy żeby kupon lotto był o wartości minimum 21zł, można ich puścić kilkanaście podczas jednej transakcji i do kazdego kuponu bedzie dodany talon promocyjny.


@Poopiesh: dobrze wiedzieć, najwidoczniej źle zrozumiałem zapisy regulaminu. Dzięki za sprostowanie (òóˇ)

czy zdarza się, że nie można odebrać wygranej za zdrapkę? Wczoraj próbowałem w kiosku i jedna zdrapka została "odebrana wcześniej", choć tego samego
@Nutaharion: no właśnie jednego wieczora drapałem, przygotowałem sobie w mieszkaniu do zabrania następnego popołudnia i wiem, że nikt tego nawet nie tknął. Nie ma również szans na zdjęcie.
Wygrana to było 5 zł, chciałem wymienić na kolejną zdrapkę, a nie mogłem.