Wpis z mikrobloga

#epapierosy #vuse

Orientuje się ktoś jaką pojemność baterii mają jednorazowe epapierosy vuse go? Dorwałem dzisiaj jednego za złotówkę i bateryjki starczyło na pół dnia. Gdybym wiedział jaką miała pojemność to miałbym punkt odniesienie przy wyborze swojego pierwszego sprzętu. Wiedziałbym czy wystarczy mi ursa nano czy też lepiej byłoby celować w model mini.

Swoją drogą to nie wiem czy epapierosy są dla mnie. Coś nie mogłem się nakurzyć tymi solami nikotynowymi i właściwie zauważyłem że ciągłem to praktycznie przez cały czas.

Liquid w środku był też trochę zbyt słodki jak dla mnie. Ale to pewnie trzeba innych spróbować bo na pewno różne są :)
  • 8
@gupiujzewsi: jednorazówki z tego co pamiętam wszystkie mają jakoś śmiesznie małe te baterie typu 1/4 pojemności słabego epeta, ale konkret danych Ci nie powiem. Jak się rozładuje możesz go rozebrać i sprawdzić.
Co do nasycenia się - nie wiem jaka miales moc i na ile dobrze działa taka jednorazówka, może warto od któregoś z kolegów wziąć i popalić epeta na próbę? Ja zaczynałem od mocnych liwuidow gdy rzucałem analogi, ale wtedy
@Mikiedbp dzięki. nie przyszło mi nawet do głowy aby tak to sprawdzić.

myślałem o rozbiórce sprzętu tak jak to @Kremufka2137 zasugerował. nie mam jednak od kogo pożyczyć e-papierosa do testów

@ak44 100 kręconych przerabiam w trzy dni. nie są jednak jakoś mocno nabite. na e-papierosie vuse go widniała informacja o zawartości nikotyny w ilości 20mg
@gupiujzewsi cholera. kiedy ty masz czas to palić? :)
proponuję zrobić tak jak ja. kupujesz poda, lejesz tam sole 20mg. Na początku palisz raz to, raz to i stopniowo schodzisz z kręconych. trochę samozaparcia i wyjdziesz z tego.
@ak44: ja też przechodziłem na epeta jednocześnie pałac analogi w coraz mniejszej ilości, ostatnia pakę jeszcze kupiłem sobie na dodatek cienkich i tych jeśli dobrze pamiętam nawet nie skończyłem tylko chyba komuś oddałem 3/4. Co zabawne nawet tego nie planowałem, epeta kupiłem żeby ograniczyć analogi, a nie rzucić (w szczycie paliłem 30 nawet 40+ czerwonych setek dialy) bo się robiło drogawo, a finalnie tak mi epet podszedł, że przerzuciłem się w
@ak44: bez wątpienia. Jak zaczynasz palić to tego nie zauważasz bo szlugi zabierają to po troszeczku, ale jak zaczęły po paru tygodniach wracać takie rzeczy jak smak, zapach czy kondycja to byłem wprost zaszokowany - zwłaszcza tym pierwszym bo jestem domorosłym kucharzem i ten smak serio się zmienił zauważalnie.
Btw, jak analogi rzuciłem jakoś w 2014 czy 15, nawet bardziej z racji na cenę niż zdrowie to pomyśl co czuje jak