Wpis z mikrobloga

Jako że hipokryzja jest rzeczą ludzką, proponuję zabawę:

„Wymień rzeczy, które robisz samemu, ale niesamowicie wkurzają cię, gdy robi je ktoś inny.”

Ja zacznę:

-słuchanie muzyki tak głośnio, że dokładnie słuchać ją u sąsiadów za ścianą;
-głośnie smarkanie blisko innych osób;

Z rzeczy, których nie robię, ale robią osoby w moim otoczeniu:
-bekanie i pierdzenie przy jedzeniu z innymi ludźmi;
-ciągłe spóźnianie się na spotkania czy podczas wspólnego grania online, szczególnie typu: „ja już jestem ale jeszcze skoczę do toalety, zapalę i podejdę szybko do sklepu po piwo”

#glupiewykopowezabawy #heheszki #polska #praca #pracbaza #wykop
  • 52
wokół pełno ameb, które robią to:


1. idziesz za kimś a idiota się znienacka zatrzymuje: na ulicy, chodniku

2. Idioci wpatrzeni w telefon jakby mieli hotline z Putinem i weź na nich zwracaj uwagę, inaczej wejdą w ciebie

3. psiarze puszczajcy psy bez kagańca

4. palacze, którzy nie respektują wyznaczonych miejsc, najgorsi idioci palący na przystankach, którzy muszą ciągnąć do ostatniej chwili, potem wsiadają i zionie ci taki przed nosem, śmierdziuch jeden
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja przestałem używać głośników, zawsze słuchawki.


@bylem_bordo: Słuchawki degenerują słuch i są niewygodne. Ja po prostu używam sprzętu tak cicho, że nie ma szans, by ktoś zza ściany usłyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne, co powinno mieć bana w blokach, to subwoofery, bo to przechodzi przez ściany jak przez masło
@wqeqwfsafasdfasd: kaszlenie na caly głos z otwartym ryjem. I nie, nie chodzi tutaj o covida, pandemię itd., tylko o to, ze jest to wkurzające, gdy ktoś kaszle ci nad glową co chwilę; no i zwykła infekcję gardła jak najbardziej możesz zlapać od takiej osoby
@wqeqwfsafasdfasd: w siłowni jak ktoś zajmuje sprzęt i siedzi na np. ławeczce 5-10 minut gapiąc się w telefon.
W siłowni ludzie zostawiający ropierdzielony sprzęt - bierze taki 2-3 komplety sztangielek, albo nakładzie 140kg na gryf i potem zostawia.