Wpis z mikrobloga

  • 0
@SeriousDude: ten remont miał się zacząć 2 lata temu xD A kwik będzie i uważam, że całkiem słusznie, bo w umowe jest wpisany jakiś absurdalny długi termin realizacji tego remontu, nie pamietam dokładnie, ale coś w stylu 76 czy 92 miesiące
  • Odpowiedz
nie pamietam dokładnie, ale coś w stylu 76 czy 92 miesiące


@Cygan_Edek:

Wartość zadania wynosi ponad 87 mln zł netto, zaś jego realizacja zaplanowana została na 36 miesięcy, wliczając w to czas niezbędny na projektowanie.


Warto zawsze zapoznać się z całym artykułem, niż wymyślać swoje terminy po czym lemingi z LDZ będą powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że spokojnie 120 miesięcy można puścić famę.
  • Odpowiedz
czyli zrobią w 50 i dużo się nie pomyliłem xD


@Cygan_Edek: no jeśli różnica 26-42 miesięcy to dla Ciebie praktycznie nic, to podziwiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie robią źle, robią źle. Polskość w jednym obrazku.

ten remont miał się zacząć 2 lata temu xD


@Cygan_Edek: właśnie się zagłębiłem w przetargi na Szczecińską, Tobie też polecam - wtedy się dowiesz że nie dwa lata + ile
  • Odpowiedz
  • 0
@SeriousDude: Piszesz coś o polskości a jednocześnie wyskakujesz ze słynnym "jak śmiesz krytykować, załóż swoje państwo i lepiej nim zarządzaj" xDDD

Jak lubisz analizować, to sprawdź sobie kiedy był rozpisany konkurs na remont szczecinskiej, który został wybrany przez mieszkańców i jakie informacje na ten temat były przekazywane do mediów, o ile oczywiście już nie zostały usunięte.
  • Odpowiedz
Piszesz coś o polskości a jednocześnie wyskakujesz ze słynnym "jak śmiesz krytykować, załóż swoje państwo i lepiej nim zarządzaj" xDDD


@Cygan_Edek: ponieważ najłatwiej jest krytykować wszystko i wszystkich, gorzej z osobistym pomyślunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miasta to nie prywatny folwark bez limitu gotówki by móc wszystkiemu od ręki sprostać w terminie nie przekraczającym kilku godzin w nocy. Sam się zajmowałem przetargami ( zaskoczę Cię, nie dla
  • Odpowiedz