Wpis z mikrobloga

Tak się popełnia gastronomiczne samobójstwo. Dramat w trzech aktach:
1. #grubaswpk poleca paczki z cukierni z #poznan , które można zamówić przez Fyrtel Market.
2. Cukiernia #!$%@? zbroje przez nadmiar zamówień
3. Ludzie #!$%@? jak 150, bo nie dostali kraftowych pączków na tłusty czwartek xD

Lata mijają, a za gastro dalej się biorą nieogary, które nie rozumieją że np. na sylwestra nie mozna przyjąć 300 zamówień jeśli normalnie wydaje się 50 posiłków, czym przypomnę popisywały się rok temu suszarnie. Tym razem logistyka zabiła pączkarnię. Kilkanaście negatywów na google za jeden wieczór.

#wroclaw #jedzenie71
Iudex - Tak się popełnia gastronomiczne samobójstwo. Dramat w trzech aktach:
1. #grub...

źródło: temp_file.png4612841883773712773

Pobierz
  • 9
@Darth_Gohan: ja wiem, że #!$%@?ć grubemu tutaj to nie tylko przyjemność ale i obowiązek, ale nie przesadzajmy. Może ci cali sticky blenders są ok i jakości nie można im umniejszać, tylko po prostu dali dupy z ogarnięciem takiej ilości zamówień, może sami się nie spodziewali. Moim zdaniem wina typa z wpk tu żadna..
@let_it_be: No fajnie, ze mogą być ok, ale chodziło o ten jeden dzień i właśnie o te zamówienia. To on firmował to swoim poleceniem, nie ja. Ciężko się spodziewać, że mając taką publikę i tak dużo fanów polecany musi być przygotowany na więcej zamówień?

Specjalnie sprawdziłem czy napisał chociaż przepraszam na swoim FP. Oczywiście, że nie bo przecież on jak zwykle jest niewinny.