Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

1. Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt, że w sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji androidowej Android 5.0.6, a w niej między innymi:
- dodaliśmy kropki informujące o otrzymanym powiadomienia/wiadomości;
- zoptymalizowaliśmy UX w rozmieszczeniu przycisków na mikroblogu;
- dodaliśmy przycisk zapisu obrazków;
- poprawiliśmy zaślepki, badge dla +18/NSFW;
- poprawiliśmy strefy czasowe;
- poprawiliśmy także filtrowanie na widoku tagu;
- i wiele innych mniejszych tematów.

Aplikację możecie pobrać pod adresem: ---LINK---

2. Aplikacja iOS pozostaje obecnie w fazie testów, jeśli jednak chcielibyście śledzić postępy prac nad nią, zapraszamy chętnych do udziału w testach: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g - po kliknięciu w link (na telefonie) postępujcie zgodnie z podaną instrukcją.

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i feedback, którym się dzielicie. Wracamy do kolejnych zadań, a Wam życzymy udanego weekendu (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
  • 94
@wykop: Kiedy tweety w appce/na stronie zaczną się same ładować? To jest bezsens, że można dodać tweet który nie ładuje się sam do wpisu. Kliknięcie na niego w appce przekierowuje na stronę/appkę twittera, a przy przeglądaniu na PC trzeba na niego kliknąć żeby załadował się do wpisu na mirko. To powinno dziać się automatycznie.
@wykop: xD niby aktualizujecie powiadomienia, a po kliknięciu na nie i tak ląduje do znaleziska, a nie do odpowiedzi na mój komentarz. mam sobie scrollować i szukać?

i pytacie się nonstop jakichś poszczególnych osób co dla nich jest najważniejsze, a jak wam się trąbi od miesiąca o zastąpieniu paginacji stronnicowej infinite scrollem to nic z tym nie robicie xD jesteście żałośni
@wykop
Na aplikacji iOS
-zapętlanie gorących z mikro w nieskończoność
-nie działa wyszukiwarka w ogóle

Jak mam znaleźć treść skoro #!$%@? nie działa wyszukiwarka??
Podpowiedz co chciałbyś zmienić, co poprawić, co sprawi, że lepiej zacznie Ci się przeglądać serwis?


@wykop: czy wy na prawdę jesteście aż tak niekompetentni?
Które tematy są dla Ciebie najważniejsze? Daj na znać, zobaczymy co da się zrobić w tej sprawie.


@wykop: może tam sobie dodawać wersje nr Wykop 2172 ile chcecie, a przywróćcie w tych wersjach funkcjonalności ostatniej nie zjepanej wersji. Możecie coś zrobić w tej sprawie?
@wykop: Dzisiaj wieczorem odpalam stronę na Chrome na PC i strona wita mnie błędem

Ta witryna jest nieosiągalna
Strona internetowa pod adresem https://wykop.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
ERR_FAILED

Dopiero wywalenie cookies (najpierw w liczbie 1), a potem jak coś się pojawiło i zawiesiło (w liczbie 6), a potem ponowne zalogowanie, przywróciło stronę do życia.
@wykop: a kiedy będzie możliwość przewijania pomiędzy wszystko/wpisy/znaleziska w apce na androida?
jak wyszukam tag to muszę ręcznie klikać na wpisy, a chciałbym żeby przeciągnięcie palcem po ekranie zadziałało jak przewijanie lewo/prawo
@wykop: naprawcie w końcu te #!$%@? powiadomienia. Po wuja mi się wyświetla powiadomienie do wpisu, który już nie istnieje? i muszę się przeklikwać przez 10 wpisów gdzie połowy prowadzi do 404