Wpis z mikrobloga

#sluzebnoscwolfika kurczaki nie wiem co robić. Zalogowałem się tylko po to, żeby Was zapytać co mam robić z tagiem. Jestem już boomerem i przystosowanie się do zmian w tym nowym niedziałającym gównie jest tak pociągające, że wolę wywalić telefon z mojego życia niż zawracać sobie głowę tym co tu się stało.
Jednocześnie tak mi przykro rozstawać się z Wami w ten sposób... tym bardziej, że mam co napisać w mojej sprawie. Pisać tu mimo wszystko? Czy pisać tam, na hejto?
Pobierz whitewolfik - #sluzebnoscwolfika kurczaki nie wiem co robić. Zalogowałem się tylko po...
źródło: Screenshot_20230220-021818_Wykop Mobilny
  • 47
@whitewolfik: Znam tą sprawę przez chyba całe swoje dorosłe życie. Myśle że nie warto teraz przestawać publikować zanim nie uda się dobrnąć do finału. Przez przeglądarkę nowy wykop jakoś działa. Btw ktoś wie czy statre wpisy da sie jeszcze jakoś odkopać? Aż szkoda zeby ten wspaniały pokaz niudolności polskiego wymiaru sprawiedliwości przepadł.
@whitewolfik: jak się pojawił ten nowy srykop to od razu pierwsze co sobie pomyślałem - i nie dowiem się co nowego u Wolfika, bo przecież tutaj nic nie działa...
Niestety, umyślnie zniszczyli wykop... Jak się będziesz gdzieś przenosił to daj linka, powiadomienia i tak pewnie nie dostanę, ale może chociaż uda się wejść na Twój tag i znaleźć tego linka.