Wpis z mikrobloga

Zrobilem cebulacka rozpiske kiedy najlepiej kupic pakiet w viaplay zeby bylo najbardziej korzystnie. Trzeba kupic 7 miesiecznych pakietow po 55 zl co daje lacznie 385 zl zeby obejrzec caly sezon. Zakladam, ze pakiet miesieczny to rowne 30 dni czyli jak kupie pakiet o godz 11:00 to pakiet jest wazny rowne 30 dni rowniez do godz 11:00.
Wyscig w Australii uda sie obejrzec bo jest o godz 07:00 a trening w Bahrajnie rozpoczyna sie o 12:30.
Jeden trening tracimy w Austrii ale kwali mozemy obejrzec bo zaczyna sie w piatek o 17 a wyscig w Belgii zaczyna sie o 15 wiec 2h zapasu wystarczy.
Korzystnie tez wychodza treningi w Holandii bo zaczynaja sie o 12:30 a wyscig w Japonii zaczyna sie o 07:00

Przy najbardziej niekorzystnym liczeniu dni przez viaplay w pakiecie stracimy: piatek w Bahrajnie, piatek w Austrii i piatek w Holandii. Zapytalem support jak licza dni w pakiecie jak mi odpisza to w odpowiedzi dam znac chetnym.

03 marca - 02 kwietnia - bahrain, arabia, australia - 55 zl
28 kwietnia - 27 maja - baku, miami, imola - 55 zl
28 maja - 26 czerwca - monako, hiszpania, kanada - 55 zl
opuszczamy piatek w austrii trening - 30 czerwca
1 lipca - 30 lipca - austria, wielka brytania, wegry, belgia - 55 zl
25 sierpnia - 24 wrzesnia - holandia, wlochy, singapur, japonia - 55 zl
6 pazdziernika - 4 listopada - katar, usa, meksyk - 55 zl
5 listopada - grudnia - brazylia, las vegas, abu zabi - 55 zl
#f1
JulianGangol - Zrobilem cebulacka rozpiske kiedy najlepiej kupic pakiet w viaplay zeb...

źródło: viaplay_image

Pobierz
  • 19
@JulianGangol: ten wpis jest monteverest tagu. Analiza matematyczna nawiązująca do limitów budżetowych i ograniczeń czasowych z jakimi borykają się nasi idole. Piękna alegoria
@JulianGangol nie musisz podpinać karty , na c+ też mam sposób robisz konto w nest banku zamawia sobie kartę płatniczą i podpinasz ją ja mam podpiętą do różnych na przykład 30 dni za darmo albo coś takiego nie minusuje ci konta ani nic ja na tym patencie już lecę ze dwa lata
dobra rozpiska ale trzeba pamiętać że nie będzie miała zastosowania jeśli komuś zależy aby oglądać równiez studio przed i po sesjach.
niemniej + za włożoną pracę. ( ͡º ͜ʖ͡º)