Wpis z mikrobloga

Mam fajny tekst na podryw do kasjerki(przymajmniej tak mi się wydaje). Jestem przy kasie i daje jej produkty do skanowania, ona pyta się czy coś jeszcze, a ja cały czas dalej takim poważnym głosem mówię jej np.: poproszę jeszcze papierosy, maszynkę jednorazówkę, gumę i 2x pani serdeczny uśmiech. Ona się uśmiecha za pierwszym razem(przynajmniej taki jest plan xD) i że poproszę jeszcze jeden(ona znowu się uśmiecha) i mówię jej że ma piękny uśmiech i czy da się zaprosić na kawę. Co wy na to? Dobry opener na podryw kasjerki czy cringe? Nie smiejcie się ze mnie xd, mam zerowe doświadczenie z kobietami i nie wiem czy się po prostu nie wydurnie. #przegryw #podryw #podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #bekazprzegrywa
  • 64
@Sadomason: Nie, lepiej po prostu zaproś ją na kawę, czy poproś o numer telefonu. Jak jej się spodobasz i jest wolna to powinna się zgodzić, a jak jej się nie spodobasz to taki tekst może jeszcze pogorszyć sytuację. Pamiętaj, że przyczyn odmowy może być wiele, niekoniecznie związanych z tobą. Powodzenia.
@Sadomason: w głowie to ty już możesz mieć ułożone z nią życie, przyszłość, rodzinę zakładać. A w rzeczywistości jak nie masz swobody i naturalnego luzu, to na początku tekst wyjdzie nienaturalnie i już ona dalej poleci niezgodnie z założonym scenariuszem.
@Sadomason Jako jeden z wykopowych ekspertów powiem tak: Ty sobie już przyszłość układasz, dzieci do przedszkola odprowadzasz w myślach. Zrób zakupy i po prostu podziękuj i się uśmiechnij. Jak odpowie lekkim uśmiechem albo schowa zawstydzona wzrok, no to może coś ugrasz tym albo innym tekstem następnym razem. A jak zleje cię wzrokiem, to nie masz szans.
@Sadomason: jak sobie to wyobrażam to myślę tak, że kobieta w sklepie musi być miła i odpowiadać klientom bo to część jej pracy.
Podrywanie takie nie ma sensu jak w sklepie są inni ludzie po pierwsze ona ma cię obsłużyć bo już kolejny klient czeka a jak piszesz i wymyślasz teksty w internecie to raczej nie masz charyzmy na 99lvl żeby było naturalnie i spontanicznie tak żeby ludzie w kolejce ci
@donkichotdon: ja bym zaczął od tego, że o ile op nie ma ponadprzeciętnej urody (a raczej nie ma) to tego typu podryw jest skazany na niepowodzenie. Po pierwsze jeśli ta laska jest conajmniej przeciętna to ona takich zaproszeń słyszała dziesiątki i podejrzewam że nie raz wychodziła innym wyjściem bo jakis natręt czekał aż skończy pracę. Więc potraktuje go jak kolejnego napalenca