Wpis z mikrobloga

Mam fajny tekst na podryw do kasjerki(przymajmniej tak mi się wydaje). Jestem przy kasie i daje jej produkty do skanowania, ona pyta się czy coś jeszcze, a ja cały czas dalej takim poważnym głosem mówię jej np.: poproszę jeszcze papierosy, maszynkę jednorazówkę, gumę i 2x pani serdeczny uśmiech. Ona się uśmiecha za pierwszym razem(przynajmniej taki jest plan xD) i że poproszę jeszcze jeden(ona znowu się uśmiecha) i mówię jej że ma piękny uśmiech i czy da się zaprosić na kawę. Co wy na to? Dobry opener na podryw kasjerki czy cringe? Nie smiejcie się ze mnie xd, mam zerowe doświadczenie z kobietami i nie wiem czy się po prostu nie wydurnie. #przegryw #podryw #podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #bekazprzegrywa
  • 64
Stary, to nie wyjdzie. Jeden tekst, a tym bardziej wyuczony (co bardzo łatwo odczytać) to przepis na katastrofę. Nie zaimponujesz tym żadnej lasce, chyba że jakiejs super naiwnej. Jeśli już musisz mieć scenariusz to przynajmniej spróbuj uskutecznić jakiś small talk i rzuć jakimś żartem sytuacyjnym, tylko przemyśl to sobie wcześniej. Choć żart sytuacyjny to taki, który powinien wyjść naturalnie w trakcie rozmowy w nawiązaniu do tematu, o którym rozmawiacie to znając okoliczności