Wpis z mikrobloga

Jadę pendolino, pociągiem pierwszy raz od kilku lat i powiem tak xd jak ktokolwiek twierdzi że pociągi są w stanie zastąpić samochód to jest debilem xd

Tysiąc razy bardziej wolę jechać dłużej samochodem, z przerwą na maczka i szluga niż siedzieć w przedziale ze zwierzętami dracymi mordy. Pociąg jest w #!$%@? niewygodny i oczywiście był opóźniony kilka minut xd bo inaczej się nie da.

Jeszcze rozumiem dojeżdżać do pracy pociągiem bo to oszczędność i można przywyknąć xd ale #!$%@?ć się z torbami na wakacje takim gównem xd to trzeba szacunku do siebie nie mieć
  • 86
@Mistrszzz: jeżeli chodzi o dojazdy do pracy, to niestety, ale większość miast nie jest w stanie pomieścić wystarczającej ilości samochodów i poranna droga do pracy zmienia się w stanie w korku. Pociąg nie ma tego problemu.

Natomiast jeżeli chodzi o wyjazdy wakacyjne, to pierwszy etap podróży najczęściej pokonuje się samolotem, a samochodu do samolotu nie weźmiesz, więc na miejscu zwyczajnie nie masz możliwości użycia samochodu.

A co do toreb to trzeba
@Mistrszzz: różnica jest taka że ty 5h trzymasz kółko a ja sobie siedzę w strefie ciszy popijając kawę i zarabiam w tym czasie pieniądze. Jak mi się chcę mogę iść spać nie przedłużając czasu podróży

Jadę pendolino, pociągiem pierwszy raz od kilku lat i powiem tak xd jak ktokolwiek twierdzi że pociągi są w stanie zastąpić samochód to jest debilem xd


Tysiąc razy bardziej wolę jechać dłużej samochodem, z przerwą na maczka i szluga niż siedzieć w przedziale ze zwierzętami dracymi mordy. Pociąg jest w #!$%@? niewygodny i oczywiście był opóźniony kilka minut xd bo inaczej się nie da.


Jeszcze rozumiem dojeżdżać do pracy pociągiem bo to
@Mistrszzz: ze zwierzakami to jeszcze ale jak jakaś madka uważa ze jej kaszojad mysi na full dźwięku oglądać bajeczki gdzie co chwila pizg, brzdęk , plask, dzwonienie i piszczenie a do tego kaszojad drze paszcze co chwila „zobacz” i drze jape to dopiero można oszaleć ()
@Anakee: jeśli dla ciebie jedzenie maka to plebs to pozdro xd nie każdy jest takim lekkoduchem przy wydawaniu kasy na pierdoły. Wolę wydać na paliwo niż na wykwontny obiad. Przynajmniej bilans zysków i strat jest taki że sobie byłem w stanie sam mieszkanie kupić xd podjerxewam że tacy jak ty wydaja po 3k na jedzenie miesięcznie a potem płacz że na nic was nie stać xd plebsem są ludzie którzy dra
@Kouros: ja za 200zl to dość niewygodne. Nie czuję różnicy między komfortem pendolino a przedxialu 6 osobowego. Ba te przedziałowe wagony były zajebiste, 6 osobowe oczywiscie. Znacznie ciszej i więcej miejsca. Szkoda że teraz jest moda na te otwarte wagony z rzędami
Tu Cię boli.

Dlaczego palacze na każdym kroku muszą udowadniać jakimi są zwierzętami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZygmnuntIgthorn: nie no aż tak to nie :D nie jestem aż takim palaczem. Raczej paczka na 3 dni niż 3 paczki dziennie. Zwyczajnie niesamowicie #!$%@?ą mnie ludzie którzy uważają że interesują mnie ich tematy. I nie pomyśla nawet o tym żeby jeśli nie zamknąć mordę to chociaż gadać cicho. A
@rewasek1374: kochany. Jakbyś miał samochód to byś wiedział że toalety są darmowe na MOPach :) ja nie wiem jak spędzasz wakacje ale ja po kosztach. Jadę zobaczyć ciekawe miejsca a nie żreć obiady po 200zl. Co kto woli, ja sobie wolę uzbierać na nową Zelandię czy Argentynę i żreć tam maka, ktoś inny zadowoli się wydaniem 5k na tydzień w Zakopanem. Jak uważasz że plebs oszczędza na jedzeniu to twoja sprawa
czy zadowoleni z życia, wspólnie podróżujący i rozmawiający ludzie w pociągu?


@pine: definicja idioty w jednym zdaniu xd w sensie nie że Ty jestes idiota, ale podałeś świetna definicje idioty.

Znajomych mam bardzo dużo xd przynajmniej wedle moich kryteriów. Natomiast nic innego nie sprawia mi takiej radości jak ból dupy ludzi którzy nie potrafią znieść że ktoś może mieć inne zdanie xd a że takie specyficzne poglądy mają wykopki a nie
leb jakiejs gowno substancji i musisz ja wdychac i sie truc bo cie trzesie? XD a na dodatek marnujesz na to kase


@NewBlueSky: oceniam standard kultury innych ludzi. Z jakiegoś powodu nie wyjmuje JBL i nie #!$%@? muzyka w pociągu. Nie Dre też mordy jak mnie #!$%@?, bo to jest minimum kultury która daje i której oczekuje od innych. A co do samych fajek cóż. Ja sobie palę, lubię to, ty
A co do samych fajek cóż. Ja sobie palę, lubię to, ty możesz wydawać kasę na jekies gierki, kino czy siłownie. Co kto woli. Dla mnie kasa dobrze wydana, skraca życie i daje mi przyjemność xdd


@Mistrszzz: Ale jesteś smierdzielem, nieważne czego tam nie robisz (z tych co wymieniłeś wyżej). Smierdzisz i zaśmiecasz smrodem otoczenie, cokolwiek nie powiesz, nie masz prawa do wypowiadania się na tematy:
- wygody i komfortu
-