Wpis z mikrobloga

ala turka na parkowej, 22zł w zasadzie powtórka z wczoraj, ten sam poziom co na Wernyhory. zwykły szablonowy turas, rzadkie, słone sosy bez smaku, mielone mięso bez smaku i kapusta. duża porcja to jedyna zaleta, choć to akurat obusieczne ostrze, bo jest to również wadą w tym przypadku. lokal obskurny, niezachęca do konsumpcji.

3/10

#kebab #szczecin
krucjan - ala turka na parkowej, 22zł w zasadzie powtórka z wczoraj, ten sam poziom c...

źródło: temp_file.png761171397662883261

Pobierz
  • 19
@krucjan Heh, a mam znajomą która chwali akurat ten lokal. Ze niby duże porcje, że smacznie, że frytki pycha. Za jej namową dałem się zaprosić, ale żarcie było na wynos. I tak szczerze powiedziawszy to niczym mnie nie urzekol, smak taki sobie, tak jak piszesz SIS słony, wszystko spłynęło na dno pudełka.
@Wiskoler_double: każda najgorsza buda w tym mieście ma zwolenników uważających że to najlepszy lokal w mieście i wszystkie te turki obskurne mają oceny po 4 gwiazdki w górę, także ten... Najczęściej oceniają je osoby które mieszkają w okolicy i generalnie nie jedzą praktycznie nic na mieście, raz w miesiącu albo rzadziej stwierdzą, że nie chce im się gotować i po pracy kupią takiego kebaba bo po drodze do domu jest i
@Kamokamo: tak jak mówię, takie lokale zawsze cieszą się powodzeniem wśród lokalnych mieszkańców, którzy jedzą tam bo mają blisko i jest tanio a walory smakowe nie mają wielkiego znaczenia, zwłaszcza, że często ta klientela to ludzi mniej majętni, którzy nie zaznali zbyt wielu smaków w życiu.
@Konszachty teraz turki przejęły lokal i zrobiły z nim to co turki z reguły robią, czyli #!$%@?. grillowanych warzyw już nie ma za to jest kapusta, niewysokiej jakości mięso i wodniste sosy.

poza tym nie ma gdzie tam zjeść więc odpada. może w lato pojadę.