Wpis z mikrobloga

W ramach przypomnienia tym, którzy zapomnieli i rozwiania onucowych wątpliwości co do "przedłużania cierpienia Ukraińców" poprzez dostawy broni z zachodu zapraszam na mały flashback.

Pierwsze 6 stron sadistica w temacie Ukrainy gdzie z pierwszych 2 dni wojny mamy takie kwiatki jak:
- rozjeżdżanie cywili czołgami
- regularny, systematyczny ostrzał maszynowy cywilnych samochodów
- egzekucje cywili
- ostrzał rakietowy budynków szkolnych w trakcie lekcji oraz szpitali

Ale pamietajcie JAKBY UKRAINA SIĘ PODDAŁA TO LUDZIE BY NIE CIERPIELI. TAK JAK W BUCZY, IRPIENIU, CHERSONIU


a z pozytywów? Opisy pod filmami brzmiały Ukraina JESZCZE się broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
@Grzesiok: +1 Ludzie zapominają bo ruskie trole wałkują tylko Wołyń. Nie biorą pod uwagi, że ruscy dokonywali ludobójstwa natychmiast po zajęciu terytorium. Bucza, Irpień czyli przedmieścia Kijowa miały miejsce jeszcze przed rozstrzygnięciem bitwy Kijowskiej. Ludobójstwo jest zaplanowanym działaniem ruskich władz na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Ja tylko chciałem dodać, że wyżej wspomniany sadistic to takie gówno i ściek patusów oraz sebów, że głowa mała xD tak wiem wykop nie lepszy, ale tam to czasem nie wiem, czy ktoś na serio napisał ten komentarz, czy jest po prostu #!$%@? totalnie xD
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Teraz to Ukraina musi wygrać choć w tą wątpię albo przynajmniej odzyskać tereny sprzed 24 lutego bo Rosjanie co by teraz odwalali z terrorem na Ukrainie jak by zajęli to aż strach sie bać
  • Odpowiedz
@Kule_Kuglarza: oj tak, kiedyś, z 10 lat temu sadistic to była całkiem fajna stronka, trochę jak wykop, dużo różnych śmiesznych rzeczy na głównej, dowcipy, tam pierwszy raz widziałem szwagrów xD dla zjebów był hard na który nawet nie wchodziłem, a teraz? kółeczko wzajemnej masturbacji, gdzie klaskają uszami do filmików jak murzyni się biją albo jakkobiety dostają #!$%@? (wtf w ogóle xD)
  • Odpowiedz
@Kule_Kuglarza jeśli masz chore poczucie humoru to sadistic jest bekowy, beka z każdej tragedii, beka z każdego cierpienia, beka ze śmiesznie rozwalonych zwłok i to, że beton zamortyzował upadek z 10 piętra, nikt tam po prostu nie daje J E B A N I A kto umarł czy rusek czy ukr tylko jak śmiesznie pożegnał się światem i to daje ulgę i rozrywkę, polecam takie gusta a jak cię to nie jara
  • Odpowiedz
Ja tylko chciałem dodać, że wyżej wspomniany sadistic to takie gówno


@Kule_Kuglarza: przecież nikt normalny komentarzy na sadolu nie czyta, bo to jest totalne raczysko andrzejów tirowców i robertów z wąsem co w zażyganej żonobijce piją żubry. Polecam w adblocku zablokować sobie komentarze i cieszyć się z przeglądania sadistica, bo bądź co bądź, jest to świetny agregator treści gore, także z naszego rodzimego podwórka.
  • Odpowiedz
@Kule_Kuglarza: @CXLV co xD tam masz raczej edgy nastolatków fanów konfederacji.
Kiedyś było śmieszniej, dziś sadistic jest właściwie czymś w rodzaju wykopu. Hard jest praktycznie martwy. No może trochę odżył z racji wojny na Ukrainie.
I najlepszy użytkownik to był fantastico te jego gramatyczne łamańce zawsze mnie bawiły.
Ale śmiesznie się jest oburzac o użytkownikow samemu siedzac na podobnym ścieku jakim jest wypok
  • Odpowiedz
śmiesznie się jest oburzac o użytkownikow samemu siedzac na podobnym ścieku jakim jest wypok


@AdamKarolczak02137: jakie polskojęzyczne internetowe społeczności, gdzie komentuje się bieżące wydarzenia, możesz zaproponować? Reddit z tęczowymi pedofilami? Grupy facebookowe z Januszami 50+, którzy zdania po polsku nie potrafią ułożyć? Karaluchczan (XD), Albicla (XDD)?
  • Odpowiedz