Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
Mezomorfix - Ucz się synek ucz. 
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodzi...
  • 97
Aż dodałem do ulubionych. Jak byłem młodszy to pełno było takich matek i ojców, widzących potencjał "tylko W NAUCE". I ryjących głowę dzieciakom. No wiecie, tak jak babcie, które uważają, że aby poderwać kobietę trzeba "dobrze tańczyć" oraz "siedzieć w pierwszej ławce w kościele". Takie to rady. A ten filmik tutaj piękny! W pejoratywnym znaczeniu.
@Rimbolo: Uważam podobnie. Żyć dla siebie można w wieku nastoletnim, kiedy ma się pasje (czytaj gra w gierki i ma dużo zapychaczy). Kiedy to się wyczerpie, zaczyna się dziczenie, które kończy się menelstwem lub magikiem.
@gnomol: wszystkie 4 standardowe ewangelie.
Doktorat z fizyki, czyli każdy normalny człowiek traktuje mnie jak gówno, słusznie wg mnie, bo nikt normalny by na takie studia z własnej woli nie poszedł.
@gnomol: to były inne czasy i inny kraj.
Zresztą opiszę jak traktuje mnie własna rodzina:

Brat Ojca powiedział, ze dosłownie, że jestem gównem i że rodzice powinni mnie zabić jak byłem dzieckiem
Matka i jej siostra gardzą mną tak bardzo, że zerwały kontakt.
Ojciec dzwoni że mam zaakceptować odrzucenie przez społeczeństwo bo żadna kobieta i w ogóle nikt nie będzie zadawać się z kimś tak bezwartościowym.

Miałem kilka prób samobójczych ale
@sqlserver Masz pracę? Dlaczego oni cię tak traktują? To brzmi jak, jakaś patologia.
Moim zdaniem powinieneś zerwać z nimi kontakt, bo to jest bardzo toksyczne.
W twoim przypadku terapia jest potrzebna, żeby coś sobie poukładać.
@sqlserver: gościu, zyebali ci poczucie wartości i dlatego wypisujesz takie głupoty w necie:

mam doktorat a mało kto jest takim śmieciem jak ja


I z tego powodu baby nie masz. U psychologa byłeś?