Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
Mezomorfix - Ucz się synek ucz. 
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodzi...
  • 97
U psychologa byłeś?


@Mezomorfix: kopia z innego wątku:

byłem w sumie u chyba 15 psychiatrów, ale to był idiotyzm, bo żadne tabletki nie pomogą na bycie śmieciem odrzuconym przez społeczeństwo.
W każdym razie żaden nie znalazł we mnie żadnej choroby, jedyne rozpoznanie to:
"bardzo niska jakość życia ze względu na brak kontaktów społecznych".
Czyli odrzucenie przez społeczeństwo.

Poza tym 6 terapeutów w ciągu tylko ostatnich 12 miesięcy, z czego:
3 to
@gnomol: tak, byłem posłuszny.
Kiedy miałem 18 lat i matka powiedziała, że albo idę na te studia które ona mi wybrała albo mam się wynosić z jej domu i nigdy się nie pokazywać nie wyniosłem się z domu, choć mogłem przenieść się do babci tylko poszedłem na te studia które sobie wymyśliła.
Od tej pory mną bezgranicznie gardzą.
@Mezomorfix: to taka historia z zycia ze trzeba ruchac i bawic sie odnajmlodszych lat a nie czekac niewiadomo na co, pozniej moze zabraknac Ci czasu a wyruchanych panienek nikt Ci nie zabierze. Trzeba z zycia korzystac od najmlodszych wydawanie pieniedzy w mlodym wieku daje lepsze satysfakce niz po 30 ( pozniej nikt Ci nie zwroci zdrowia kontaktow no i poped spada :D )
@sqlserver Masz toksyczne patologiczne środowisko, bo rozumiem, że mieszkasz z rodzicami. Jak ktoś codziennie tobą gardzi, to nawet nie ma mowy o jakiejkolwiek poprawie.
bo rozumiem, że mieszkasz z rodzicami


@gnomol: nie wiem skąd taki pomysł. Nie mieszkam z nimi odkąd wyjechałem na studia.
Od wielu lat ich nawet ani razu nie odwiedziłem.

Jak ktoś codziennie tobą gardzi, to nawet nie ma mowy o jakiejkolwiek poprawie.


@gnomol: pogarda jest to codzienność samotnego mężczyzny z tak gównianym zawodem jak ja.
@Sadomason: Nie jestem jakimś guru od tego tematu, ale czytałem posty gości, którzy się ogarniali w tym wieku albo później, zaczynali ćwiczyć itp oraz lepiej zarabiać. Dziwnym trafem babki zaczynały się nimi interesować pomimo, że jak byli młodsi to mieli 0 takiego zainteresowania.
@Sadomason: Zdecydowanie jest. Jak człowiek próbuje to zawsze jest szansa na jakiś szczęśliwy traf po którym zacznie się układać choć taka sytuacja nie jest na pewno gwarantowana. Ja w wieku ok tych 23 lat zacząłem chodzić do jakichś klubów, coś próbować. Nie wyglądało to na pewno dobrze i w sumie nie dało mi rezultatów wprost bo nigdy tak nikogo nie zapoznałem żeby było coś więcej. Jednak jak próbowałem różnych rzeczy i
@Mezomorfix: qrva, znam to wideo. Nie mówię, że olanie wykształcenia nie spowodowałoby reperkusji w zyciu np w tyraniu jako robol, ale postawienie 100% życia chłopa na nanukę to droga do przegrywu z magitsrem. Jak boli to wideo qruva jak boli. A potem nagle "gzreczny i wychowawany syn" nagle zaczyna się tatuowac i zamiat szarej myszki co dałaby wnuki to taki chłop rucha nawet tirówki przy szosie
Czyli odrzucenie przez społeczeństwo.


@sqlserver: Jak to możliwe że żaden psycholog nie jest w stanie pomóc ci w zyebanej samoocenie? Odrzucenie przez społeczeństwo jest bo masz coś nie poukładane w głowie a nie że jest z tobą coś nie tak. Jeśli piszesz (i prawdopodobnie myślisz) o sobie że jesteś "śmieciem" to się nie dziw że cię nie traktują tak jak powinni. Już nie mówię o atrakcyjności względem kobiet ale lubianym gościem