Wpis z mikrobloga

@hej_Joe: No tak z 1110 xD
@AvantaR 4:15 to elegancki wynik! Dużo pchałeś na rękach? W przyszłym roku bym chciała zejść ponżej 5h. Za to przerw miałam na bufetach łącznie 8 min, więc tu jestem zadowolona :D
Oszukali coś na końcu z tymi kilometrami, imo tam nie było 2km na koniec, a z GPS mi wyszło 49 km ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale nie będę się
@AvantaR 4:15 to elegancki wynik! Dużo pchałeś na rękach? W przyszłym roku bym chciała zejść ponżej 5h. Za to przerw miałam na bufetach łącznie 8 min, więc tu jestem zadowolona :D


@wspodnicynamtb: Dzięki! W zeszłym roku 4:30 miałem, teraz przez cały bieg nie patrzyłem na zegarek, więc na mecie było niezłe zaskoczenie i radość. A co do pchania – sporo, ale nie tyle ile bym chciał. Ale na moich nartach i
@AvantaR: Czyli jest proges! A co tam masz na ślizgu, smarowanie?
Mnie w sumie dziady wyprzedzały wszędzie tylko nie na zjazdach :D
A jak oceniasz jedzenie po? Na punktach było elegancko, tyle ile trzeba imo, ale to co dali po wyścigu to trochę żal za taki piniondz. Już lepiej było skoczyć do bistro i zjeść coś dobrego. Nie mowiąc o tym, że od 14:30 nie było już opcji bez mięsa.
@wspodnicynamtb:

A co tam masz na ślizgu, smarowanie?


Skin. Narta Fischera Twinskin Superlite.

A jak oceniasz jedzenie po? Na punktach było elegancko, tyle ile trzeba imo, ale to co dali po wyścigu to trochę żal za taki piniondz. Już lepiej było skoczyć do bistro i zjeść coś dobrego. Nie mowiąc o tym, że od 14:30 nie było już opcji bez mięsa.


No ja jadłem opcję bezmięsną i było zjadalne, ale dupy