Wpis z mikrobloga

Cześć, WizzAir odwołał już kilka tygodni temu mój lot powrotny z Funchal do Londynu. Dał wówczas jako opcję wybrać sobie zwrot kasy, 120% wizzair środków lub przebukowanie biletu na inny Londyn, lecz w widełkach dwutygodniowych. Nie wybrałem dotychczas żadnej opcji, gdyż czekałem na jakiś lot w atrakcyjnych pieniądzach bezpośrednio do Polski (gdzie mieszkam). Jak się okazało, nic nie straciłem bo teraz wszystkie loty do Londynu na kwiecień z Funchal zostały odwołane, nie ma ich zupełnie w siatce WizzAira.
Jest zatem jakaś szansa skontaktować się z Wizzairem i spróbować się porozumieć, by zamiast ograniczać mnie do połaczenia Funchal-Londyn (które i tak nie istnieje już w tym czasie) rozszerzyli to na Funchal-Katowice lub Funchal-Waw? Biorąc pod uwagę, że bilety powrotne do Polski mają dziwne ceny (np. 250€ do katowic) to nie chcę brać vouchera i dopłacać, bo dopłata wyniesie jakieś astronomiczne sumy, a to przecież tanie linie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Spróbować nei zaszkodzi.
Próbuję przez bota na ich stronie, ale gdy mnie niby przekierowuje do ich konsultanta to czekam godzinę i nikt się nie zgłasza :D
Jest jeszcze infolinia, ale tam 10zł/ minutę? Zakładając, że być może również godzinę bym czekał to chyba mija się z celem.
Pozdrawiam

#ryanair #wizzair #lotnictwo #linielotnicze #tanieloty #taniepodrozowanie
  • 4
@w00nski: z tego co pisali na Fly4Free to tutaj zwykły stacjonarny nr do WizzAira, działa w godzinach 9-17:

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
@w00nski Mi jak kiedyś dzień przed wylotem odwołali lot, to musiałem pojechać na lotnisko by pani w check in mi zmieniła bilet na zadowalające mnie połączenie, bo te systemowe to też były z dupy. Jak masz niedaleko siebie lotnisko to tam spróbuj