Wpis z mikrobloga

Kiedyś na tym tagu dało się zobaczyć nowe infromacje, dyskusje na temat bieżącej sytuacji na froncie, nagrania wideo z akcji a teraz tylko dyskusje, czy to nasza wojna, czy Ukraińcy przeprosili za rakietę i Wołyń oraz że onuce trzęsą i boją się. A, jeszcze tendencyjne ankiety.
Ja w sumie się do tych bezużytecznych wpisów dorzucam swoim.
Kiedyś z przyjemnością scrollowałem ten tag. Teraz też to robię, ale z nadzieją na znalezienie jakiegokolwiek ciekawego contentu.
#ukraina
  • 6
@Jankorposzczur: tak jest na każdym tagu. Wcześniej było kiepsko ale wraz z nowym wykopem dyskusja wręcz umarła. Ludzie tworzący treści poodpływali, zostali w większości odbiorcy i trolle. Moderacja prześciga się w poziomie głupoty i olewania użytkowników, nad trollami nikt nie panuje, zwykły użytkownik w tym szambie szybciej dostanie bana niż durny troll.
Od prawie roku mam konto na reddicie. Masa subredditów z ciekawostkami, fajne społeczności i wpisy. Na wykop zaglądam już
@Jankorposzczur: mi to powiedz, ( ͡° ͜ʖ ͡°) trafilem na wykop tylko dlatego bo były tu przefiltrowane informacje pod względem fejków i z komentarzy szło co się dowiedziec. Potem zostałem jak chaos początku wojny się uspokoił bo były ciekawe wrzutki. A teraz? Teraz jeszcze doszedł nowy wykop i siedze tu i sam nie wiem co mnie tu trzyma. Chyba tylko nudy w robocie i na kiblu (