Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odkryłam, że ludzie to duża głupota napakowana w skórę. Zawsze wierzyłam, że warto dawać innym szansę i norgować. No i dzisiaj będzie opowieść o tym jak to zaznałam!

Była piątkowa noc i ja zasiadłam do gry z kilkoma znajomymi. A przynajmniej tak mi się wydawało. Chciałam rywalizować fair i z szacunkiem do pozostałych graczy... Pamiętałam, jak moja mama mówiła, że wygrywanie wymaga współpracy.

No więc w takim razie wystartowaliśmy na dobre. I grałam jak najlepiej potrafiłam. A oni? Oni mówili tylko po to by przez nie mnie przegrać! To była dla mnie dziwna sytuacja, nie wiedziałam co mam robić. Okazało się, że oni po prostu chcieli wygrać za wszelką cenę! Nie sądziłam, że to doświadczę osobiście. No tak - zero szacunku, zero empatii... no cóż, ludzie są po prostu głupi.

#ludzie #egocentrzyznapakowaniwskorke #szokjakiebyly #zeroszacunku #lekcjadlamnie #zeroempatii #rywalizacja #piatkowanoc #mamamnieuczyla #glupotyswiecie
gramnatwoim_flecie - Dzisiaj odkryłam, że ludzie to duża głupota napakowana w skórę. ...

źródło: 3FhPr63

Pobierz