Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni, dlaczego we "Włatcy móch czopki ćmoki i mondzioły" nie ujrzymy Czesia w dorosłej wersji? Znalazłem jeden post o tym na filmwebie i wyjaśnienia są meh, dosłownie nikt się nad tym bardziej nie głowił. Mówiono, że po prostu nie żyje, albo wyruszył do chin ratować przekliniaka (mogłoby być, ale na moje #!$%@? wytłumaczenie).

Zawsze się zastanawiałem czy nie kryję się za tym jakiś głębszy sens i Czesio jest alegorią do zmarłego kumpla. W końcu często się zdarza w takich przyjaźniach, że jeden z przyjaciół ginie w jakiś smutny i traumatyczny sposób (a przynajmniej mi się tak wydaje (i tak miałem :P)). Nawet gdy główni bohaterowie jako dorośli spotkają się napić, to całe to spotkanie wydawało mi się smutne i przygnębiające..
ale może tak tylko głupio doszukuje się ukrytego dna w jakieś kreskówce : P

#przemyslenia #wlatcymoch #dziecinstwo #smutnazaba #przegryw #depresja
Alnon14 - Ktoś mi wyjaśni, dlaczego we "Włatcy móch czopki ćmoki i mondzioły" nie ujr...

źródło: c84c22de6de299866b9e32a07119bc28

Pobierz
  • 3
@77023: A faktycznie, #!$%@?ło mi się, ale w sumie to i tak budzi trochę pytań. No bo co zostali zombi i już nigdy nie dorosną? To i tak nie wyjaśnia czemu Czesia nie było w kuli, bo przecież pomimo że główni bohaterzy stali się żywymi trupami to chyba nadal jednak żyli, no chyba że kula koniecznie musiała pokazać ich dorosłą wersje wyjebując tym samym jakąkolwiek wzmiankę o Czesiu, który nadal pozostał
@Alnon14: kula pokazuje tylko żywych, a na początku główni bohaterowie znaleźli się w kuli, bo jeszcze nie planowali "zmechacenia". Cały plan kończący się losem zombie wszedł w życie dopiero po pierwszej przepowiedni.