Wpis z mikrobloga

@Dwudziestydrugi: Od lat nie miałem zainstalowanego Chrome. Więc nie jestem w stanie porównać Edge z Chromem. Korzystam głównie z Firefoxa i z Vivaldi. Ale Vivaldi, chociaż też oparte na Chromium to całkowicie inna przeglądarka, inna filozofia, więcej opcji konfiguracji zamiast chromowej prostoty.
Tak czy siak z Edge korzysta się przyjemnie i szybko.
Musiałbym jeszcze sprawdzić jak to wygląda na Androidzie.
@Norskee: No niestety. Tylko z Firefoxa idzie korzystać na Androidzie. Dzięki paru dodatkom, mogę korzystać z Youtuba bez reklam i z wyłączonym ekranie. Nie jest to tak wygodne jak Youtube, czy Youtube Venced, ale przynajmniej reklamy mnie nie #!$%@?ą.
@Chrystus: jeszcze jest kiwi, ale to z kolei czesto lapie jakies problemy z kompatybilnoscia
zreszta firefox tez potrafi zakrecic
Natomiast jak sie ma dwie to jak ktoras ma gorszy okres to mozna uzywac drugiej
Tylko z Firefoxa idzie korzystać na Androidzie. Dzięki paru dodatkom, mogę korzystać z Youtuba bez reklam i z wyłączonym ekranie. Nie jest to tak wygodne jak Youtube, czy Youtube Venced, ale przynajmniej reklamy mnie nie #!$%@?ą.


@Chrystus: przecież Firefox na androida to taki muł, że strony wczytują się 3 razy wolniej niż w innych przeglądarkach. W najnowszej wersji Vivaldi też można korzystać z YT na wyłączonym ekranie.