Wpis z mikrobloga

@jaszczomp_golembiasz: Nie martw się, stanie się to nagle i na pewno o tym usłyszysz, po czym ty i inne trolle znów zamkniecie ryje na miesiąc by zacząć pisać że to było zaplanowane i to genialny odwrót by skupić się na Donbasie. Tak jak to było w przypadku Izium i Chersonia.
i ciekawe co się nie sprawdza w tym co kiedyś pisałem xD Dzięki w sumie za zacytowanie bo to potwierdza ze miałem racje.


@Pasterz30: eee, ślepy jesteś? 10 miesięcy temu napisałeś, że już niedługo będzie zdobyty Donbas i obwód Doniecki. Napisałeś że Ukraina nie ma się czym przeciwstawić, a NATOwski sprzęt nie uratuje sytuacji. Co się z tego sprawdziło do tej pory jwielki jasnowidzu? Jakoś nie widzę zdobytego Donbasu i
zdobycie Donbasu tylko przeciągnęło się w czasie. .... Sprawdziło się niemal wszystko co napisałem.


@Pasterz30: ty faktycznie masz chyba coś z głową, minęło ponad 10 miesięcy i praktycznie nic z tych rzeczy co "przewidywałeś" się nie sprawdziło, ale ty będziesz twierdził, że jest inaczej. Mega XD

Ramy czasowe nie są istotne

u ku...wa! Przewiduję, że USA upadnie, kij że może za 500 lat, ważne że upadnie, ramy czasowe nie są istotne!