Wpis z mikrobloga

Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączenie najpodlejszych trendów z lat 90 i wczesnych lat dwutysięcznych XD Dosłownie jak z jakiegoś teledysku Rumuńskiego boysbandu Akcent. Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki i niwelować jej niedoskonałości, ale może się nie znam. Oczywiście niech każdy sobie chodzi w czym chce, #!$%@? mi do tego, ale i tak mam bekę za każdym razem jak widzę spodnie szersze od rozstawu osi Forda Raptora, jeszcze najczęściej biodrówki xd

#moda #modadamska #modameska #kiciochpyta #ubierajsiezwykopem
murmurlrl - Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączeni...

źródło: Screenshot_20230318_142118_de.zalando.mobile_edit_113462364468624

Pobierz
  • 49
@murmurlrl "Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki i niwelować jej niedoskonałości, ale może się nie znam."

No właśnie nie znasz się to po #!$%@? się odzywasz. Moda jest formą wyrażenia siebie, pewna ekspresją sposobem w jaki komunikujemy się ze światem. Ty możesz chcieć podkreślić umięśniona nogę, a może ta laska ma dość że ludzie oceniają ją na podstawie cycków i dupy i wolałaby jednak, żeby jej ubranie mówiło
Wcześniej też nie wszyscy to stosowali i np. ulane dziewczyny chodziły w rurkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: co wbrew pozorom i tak mniej "szkodziło" ich sylwetce, niż te oversize'owe wielkie gacie, bo im bardziej próbuje się przykryć swoją tuszę obszernymi ubraniami, to na tym większa osobę się wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@murmurlrl: nienawidziłam biodrówek i byłam bardzo szczęśliwa, że można w końcu kupić spodnie, które nie eksponują pośladków przy pochyleniu i nie powodują przeziębienia nerek. Ogólnie sądzę, że gdyby wymienić tej pani ze zdjęcia spodnie na jakieś dopasowane jeansy z wyższym stanem, to wyglądałaby fajnie.
@murmurlrl: Każda moda to poszukiwanie, i każdy okres nam coś daje co zostaje na zawsze. Mamy jakąś modę która akurat obowiązuje, więc niektórzy chcąc się wyróżnić szukając czegoś innego. Często sięgając do przeszłości jako inspiracji. Bo inność często polega na kontrze. Jak najpierw była moda na obcisłe to kontrą do niej będzie luźne, a kolejną kontrą znowu obcisłe etc. Jak coś już zostało zapomniane to znowu zaczyna być ciekawe. Dzięki tym
@murmurlrl: Nie każda się tak ubiera. Dużo dziewczyn jednak ma spodnie opiete lekko na tylku i cały outfit tak, żeby jednak podresclic swoje wdzieki. Nawet dalej wiele zaklada rurki.
Niestety nadeszla moda na plaskie trampki, typu adidas samba i to, co z nimi zwiazane, czyli paskudne outfity, jak z pic. Liczę, że laski to przeczekają. Obawiam się, że nastepny rok, to będą puma x BMW albo Ferrari, bo to zmierza w
@matkobossco: No i bardzo fajnie, szanuję twoją opinię oraz każdego innego człowieka, któremu ta moda odpowiada. Nie musisz się napinać, bo ten post to tylko wyrażenie mojej własnej opinii i nawet to podkreśliłem, pisząc, że #!$%@? mi do tego jak się kto ubiera. To, że Ty lubisz sernik z rodzynkami, nie znaczy, że ja nie mogę napisać posta o tym jaki sernik z rodzynkami jest #!$%@?.

@Alakecz Proponuję poluzować gumę w
Czyli wyrażenie opinii jest Januszowe?


@murmurlrl: Przecież nosacz na memie ma tylko opinię. Kurła kiedyś to było, tera to nie ma czasów, bez kręcenia wora to nie chłop, co to za murzyńska muzyka itp. Śmiano się z pewnej postawy społeczno mentalnej starego pokolenia, mineła chwila i dokładnie taki sam ciężar gatunkowy mają aktualnie "opinie" wykopków. Oczywiście, że możesz je mieć, ja tylko zwróciłem uwagę jak ogólnie wykop się postarzał.
@Alakecz: ja się w pełni zgadzam z tym co piszesz, tylko jeżeli w danych ciuchach sylwetka przyjmuje obrys ogródkowej budy na szpadle i taczkę to będzie się najpierw kojarzyła z tą właśnie buda, z człowiekiem dopiero później.

Projektanci przesadzają ze swoimi pomysłami w pogoni za oryginalnością, ich prawo.
Dla własnego dobra powinniśmy ich pomysły traktować jako (nomen omen) luźną propozycję a nie jedyny słuszny wybór.
W końcu chodzi o wyrażanie siebie