Wpis z mikrobloga

Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączenie najpodlejszych trendów z lat 90 i wczesnych lat dwutysięcznych XD Dosłownie jak z jakiegoś teledysku Rumuńskiego boysbandu Akcent. Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki i niwelować jej niedoskonałości, ale może się nie znam. Oczywiście niech każdy sobie chodzi w czym chce, #!$%@? mi do tego, ale i tak mam bekę za każdym razem jak widzę spodnie szersze od rozstawu osi Forda Raptora, jeszcze najczęściej biodrówki xd

#moda #modadamska #modameska #kiciochpyta #ubierajsiezwykopem
murmurlrl - Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączeni...

źródło: Screenshot_20230318_142118_de.zalando.mobile_edit_113462364468624

Pobierz
  • 49
@SEBZER: kiedyś to były domy mody, ale one zawsze obserwowały lud, choć w mniejszym stopniu niż dzisiaj. Teraz ludzie starają się odciąć od fast fashion, przez co nagle ciucholandy przestały być obciachowe, a perełki z szafy twojej babci nie wyglądają śmiesznie, tylko czadowo. Teraz liczy się oryginalność i odcięcie od wielkich marek, ale te podpinają się pod uliczne trendy, przez co np oldschoolowe buty superstary wróciły na produkcję i przestały się
@SEBZER: dodam jeszcze, że dzisiejsza moda jest częściowo skutkiem pandemii. W domu nie było sensu się stroić, ale można było chociaż wyglądać po prostu dobrze, a przy tym czuć się komfortowo. No i bum, mamy „eleganckie” komplety dresowe. Z tego samego względu makijaż kobiet jest teraz bardziej skromny, bo można było się skupić na pielęgnacji skóry. Kolejne bum, kosmetyki pielęgnacyjne mają większe wzięcie od kolorowych. Ludzie polubili wygodę i dbanie o
@Xefirex: Nie masz racji. Obecna moda to akurat straszna skrajność z jednej strony mamy bardzo luźne oversize ciuchy zaś z drugiej wyzywające czasami wręcz wulgarne rzeczy takie jak chociażby stringi wystające nad spodniami
@murmurlrl: ''Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki'' Przepraszam, ale po przeczytaniu tego poczułem się jakbym słuchał jakiegoś typa co ćwiczy na siłowni i chodzi w przykrótkich t-shirtach. Obecna moda ma zarówno swoje plusy i minusy jak dokładnie każda inna jest to normalne i naturalne. Mi się na przykład pewne rzeczy nie podobają jak te obrzydliwe bojówki z jakiegoś śliskiego materiału rodem kiedy stary z wąsem kupuje najtańsze
@murmurlrl: Ja na przykład ubieram się luźno właściwie od kiedy pamiętam różnica jest taka, że kiedyś były podś#!$%@? joł-joł hip-hop a dziś się pytają gdzie ubrania kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu najzabawniejsze jest to chyba ogólnie, że laski czy ogólnie osoby niezależnie od płci które taki styl jeszcze 2-3 lata temu wyśmiewały dziś same najczęściej tak się noszą. Do mnie na przykład dużo bardziej przemawia moda