Wpis z mikrobloga

@brednyk: jak taka #!$%@? parkuje w ten sposób to musi się liczyć z brakiem zrozumienia u innych. Żebyś się nie przysrał to jeżdżę samochodem codziennie, nienawidzę #!$%@? nie myślących o innych tylko o sobie bo im tak wygodnie
@aegispolis dzwonisz na policję jak ci ktoś zablokuje chodnik.
@Murasame nie da się wozić ze sobą parkingu, więc co ma prywatny parking do parkowania na mieście?
@brednyk ile ten kanał ma subskrypcji, że już mówisz, że to ktoś znany ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zajete1 ludzie, którzy niszczą mienie w zamian za popełnione wykroczenie, są goesi niż ci, którzy popełniają wykroczenie. Chciałbym to zobaczyć w innej skali - przechodzisz na czerwonym świetle - wykopki biją brawo kierowcy, który celowo cie potrącił zamiast hamować. Albo np. nie segregujesz odpadów więc wybijają ci okna w domu.
@brednyk: kiedyś postawiłem z braku miejsca, odwożąc dziecko do szkoły auto na chodniku zostawiając więcej miejsca niż na foto. dało się przejść. Nie było mnie z 5 minut. Wracając zobaczyłem soczystą melę na przedniej szybie od strony kierowcy. Nie było mnie tak krótko że jeździłem, żeby znaleźć fagasa ale nie udało mi się.
Metoda głupia i zła, ale problem istniejący i będący rakiem toczącym polskie miasta.


@aegispolis: niszczenie samochodów nie ma nic wspólnego z rozwiązywaniem problemu braku miejsc parkingowych w polskich miastach.
@brednyk: ten koleś który pisze, że to nie wina bo chodnik za wąski. Lol. Tak samo jak ktoś parkuje na łące w parku to wina zarządcy parku, bo nie zbudował parkingu na tej łące ^^
Przecież napisał, że się potknął.


@deityrain: Nawet jak się potknął to nie znaczy, że nie odpowiada za spowodowane straty materialne. Jak stoję z komórką w łapie a ty schodząc po schodach się potkniesz i z nich zlecisz tak, że mi wybijesz ten telefon z dłoni i on rozpieprzy się na ziemii to to nie działa tak, że "ho potknęłam się nie płacę za straty essa wariaty". Dalej odpowiadasz. Dalej płacisz.
jego pachołki chwalą się wandalizmem (wyrywaniem lusterek i wybijaniem szyb w samochodach).

@brednyk:
Można okraść złodzieja z łupów? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie rozumiem za bardzo tego co piszesz. Dziennikarz to ten Marcin? Który wrzucił po prostu zdjęcie auta na chodniku? I jak to na Twitterze, jacyś ludzie zaczęli odpisywać, a teraz to jego wina, co napisali, że zrobili?


@Vetinari: zobacz jego odpowiedź na temat urwania lusterka, potraktował to z aprobatą
taki jesteś obrońca moralności i wyzywasz od ameb kogoś kto się z tobą nie zgadza ale problemu samochodozy w Polsce totalnie nie dostrzegasz XD W niektórych Polskich miastach to się zrzygać idzie tak zła jest kultura posiadania samochodu.


@jukel: nie dostrzegam bo mieszkam na wsi a nie w dużym mieście, tutaj bez samochodu nie istniejesz a miejsca jest sporo :)
ile ten kanał ma subskrypcji, że już mówisz, że to ktoś znany


@Shatter: kilkadziesiąt tysięcy, ale oni (drugi Kosiński) wcześniej przez dekadę pracowali dla Spiderweb na ich kanale, więc to osoby publiczne