Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo Krzychu jest jutuberem który nieźle ogarnął zasady jutuby. Może i nie jest zbyt mądry ale jest inteligentny – ogarnął jak zarabiać na YT spory hajs dając z siebie całe 21,37%. Nie twierdzę że sam sposób robienia filmów jest zły bo przecież wiele osób na YT gada do kamery o polityce i jakoś nikt na nich nie pluje.
Ator znalazł sobie niszę na YT obecnie są to fani alternatywnych rzeczywistości a jak wiadomo ci są bardziej skłonni uwierzyć w prorządowe strony niż w przekaz ekspertów.
Czy Ator jest Chińskim agentem wpływu ? Nie wiem, wiem za to że robi ludziom wodę po arbuzach z mózgu pod płaszczem rozrywki. Robić filmy o teoriach? Spoko, ale trzeba to zrobić lepiej i trochę bardziej się przyłożyć do researchu. Nie lepiej robić mniej filmów ale żeby były krótsze i treściwe – mniej słów więcej treści mniej szczucia grzybem
Kolejna rzecz która może wkurzać to granie na emocjach połączone z megalomanią. Czy ktoś uwierzy w to że Ator siedzi przemęczony cały dzień robią te filmy drżąc ze strachu Xd To wszystko jest po to by robić z siebie męczennika patrzcie jak się o was martwię, chcą mnie uciszyć a jak tutaj zaraz padnę z przemęczenia boję się o patrzcie wklejam wam kolejny zaczęło się.
No mam lekki ból dupy o to że #!$%@? podkręca emocje (odwołuje się do emocji a nie do rozumu i często celowo przekręca fakty) z kamienną twarzą lub opowiada dyrdymały z wróżbitą a potem jedzie sobie na wakacje za kasę z YT.
Chcesz zarabiać na YT? Ok, ale to trzeba robić godnie a odnosić się do pierwotnych instynktów jak lęk przed odebraniem domów, szczypawkami i czym tam jeszcze straszy.
Obawiam się że Ator jeszcze długo posiedzi na YT bo wie jak obchodzić algorytmy i nie tylko chodzi tutaj o kupowanie lajków, unikanie konkretnych słów czy dupochron o nazwie to tylko seria rozrywkowa w którą widownia wierzy. Teoretycznie można zgłaszać i pokazywać w którym momencie kłamie, manipuluje, dezinformuje, oszukuje i szerzy propagandę Pekinu. Ostatnio częściej mówi się o Chińskich agentach a opowiastki Atora współgrają z Chinami nie wiem tylko czy mówił coś o Tajwanie.
Jest jeszcze inna opcja – drama!!! Jakiś topowy youtuber (Gimper xd) powinien nagłośnić sprawę że jest taki jutuber; żeruje na cudzej niewiedzy, robi z siebie męczennika, pisze listy do siebie, zadowolony jedzie sobie na wakacje, zakłada bekowe strony typu żona atora, sieje chińską propagandę, zarabia na dezinformacji, świadomie okłamuje widzów, itd.
Za temat powinien wziąć się ktoś bardzo znany w internecie (top 100 najlepiej) żeby nagłośnić sprawę żeby YT w końcu zaczął demonetyzować filmy z jawnymi przekłamaniami a wtedy nasza hiena musiałaby coś ze sobą zrobić bo YT to jego główne źródło dochodów. Bez korpo jutuby wielki Athor leży i kwiczy
Według socialblade Ator może kosić coś pomiędzy od 1500 do 24 tys dolców miesięcznie a uważam że te dane muszą mniej więcej pokrywać się prawdą bo to są dane dla reklamodawców by mogli ocenić czy warto nawiązać z X współpracę.
https://socialblade.com/youtube/user/wideoprezentacje
#ator #wykopefekt #pracowniktvn #szury #foliarze #zarobki #bekazatora
  • 7
@Kremufka2137: @NieoznaczonaReklama Niby nie jest atrakcyjny bo kto chciałby nawiązać współpracę z Atorem po szybkim przeglądzie kanału o wszystkim i o niczym. Z drugiej strony kanau słynie z zasypywania reklamami średnio co 2 minuty. Ja tam nie wiem nie wyobrażam sobie oglądać Atorka bez adblocka no chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kremufka2137: raczej nie, nie oglądam Atora od dawna, ale jak na coś wejdę z ciekawości co tam sobie szura to nie ma żadnych współprac, kiedyś reklamowa lettyszops, grę RAID szadoł ledżends i firmę z marynarkami dla biedaków. Teraz to jest tak śliski grunt i taka wątpliwa oglądalność jak na 600k subów, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował reklamowania się na tym kanale.