Wpis z mikrobloga

Ostatnio poddany brutalnemu moggingowi pomyślałem sobie, że to niesamowite, że tak się różnie od tego gigaoskarka, zupełnie jakbyśmy byli innymi gatunkami.

Ta ponura konstatacja dorowadziła mnie jednak do dalszych rozmyślań. Skoro jesteśmy niemal jak inne gatunki to czy moje zamartwianie się, że nie jestem w stanie osiągać tego co on są uzasadnione? Chyba nie. Nie zazdroszczę przecież gorylowi wielkiej siły ani gepardowi szybkości, akceptuje to jako naturalną kolej rzeczy. Wszystko to elementy większej układanki, z których każdy spełnia pewne zadania, naturalne do przeznaczenia.

W związku z tym nie powinienem się martwić tym, że kobiety na takich patrzą maślanymi oczami i same znajdują powody do interakcji a mnie ghoustują lub traktują jak kolegę tak długo jak tylko mają nadzieję na inną opcję, oni osiągają przyzwoite wyniki siłowe ćwicząc brosplitem i bez zwracania wielkiej uwagi na dietę czy konsumpcję alkoholu a ja się męczę w tym fitatu, dbam o higienę snu, suplementację, czytam o metodach treningowych itd. a wyniki są co najwyżej takie sobie. Nie mogę z nimi konkurować na tych polach bo oni są do tego stworzeni a ja nie.

Zamiast tego powinienem się spełniać w roli jaką przygotował mi ten świat. Mogę robić memy z żabami, które będą zgarniać po kilkanaście plusów, mogę zdobywać masę nieprzydatnej wiedzy na temat rozwoju rzymskiej wojskowości czy różnic w zachowaniach seksualnych szympansów i orangutanów, mogę samotnie spacerować po parku, mogę próbować kolejnych metod "samorozwoju", słuchać muzyki w samotności, czytać książki itd. Nie wybrałem roli, którą przyszło mi grać, mogę jedynie wybierać jak chcę ją odegrać. #przegryw #copepill #huoppill
Pobierz Mlody_jeczmien - Ostatnio poddany brutalnemu moggingowi pomyślałem sobie, że to niesa...
źródło: cfff50e5fec2a8ec27c7206dd616d375
  • 7
@Mlody_jeczmien nie umniejszaj swoim osiągnięciom. Jest wielu facetów niskich i chudych.
Piszesz, że to kwestia perspektywy. Mam rozumieć, że nie uważasz tego za wyczyn?
Cóż, wygląd chadów też nie jest wyczynem. Ty też zostałeś obdarowany przez naturę lepszą masą mięśniową. Czy to zasługa przyoadku, czy Twoja - to już kwestia drugorzędna.