Wpis z mikrobloga

@aaadaaam: chyba sam nie rozumiesz tego co przytoczyłeś. Tutaj słowa lider używasz po prostu jako oznaczenia określonej funkcji. Ty nie zwracasz się do tych ludzi. Co więcej, piszesz "X jest Liderem", czyli wymieniasz już X z imienia i nazwiska. Bezmyślnie kopiując z angielskiego użyłeś dużej litery a teraz uparcie trwasz przy tym błędzie, bo w końcu to wielka ujma na honorze przyznać się do błędu. Żałosne.

"Ciekawy webinar o Kierowaniu (Byciu
@Pantokrator: Nie zrozumiałeś.

Używam wielkiej litery ze względu na szacunek do funkcji lidera.

Ciężko być dobrym Liderem. Team Liderem, Kierownikiem, Managerem, Dyrektorem itd.

Nie jest to tylko moja opinia.

W oryginale, tez jest z wielkiej.

Co więcej, piszesz "X jest Liderem", czyli wymieniasz już X z imienia i nazwiska.


2) Dude, nie brnij.

Prezydent Bush, Lider Bush jako osoba, którą darzę szacunkiem mieści się akurat w zaleceniach RJP, które Tobie wkleiłem.
że jesteś kolejnym żenującym wykopkiem gwałcącym język polski i który nie ma dość honoru, by przyznać się do błędu.


@Pantokrator: Przecież przyznałem Tobie racje (częściowo).

EDIT: Że tak spytam? Polonista? Purysta językowy?
@aaadaaam: chyba spałeś na zajęciach z jasnowidzenia na tych swoich "studiach". Ale nie ma się czemu dziwić - ortografia na poziomie podstawówki cię przerosła, więc tym bardziej ambitna wiedza "naukowa".