Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mam taką bekę z youtuberów i ogólnie z ludzi którzy jak coś robią to nazywają to od razu projektem xD
Ktoś np. kupuje stary samochód i go naprawia i to już jest projekt XD ciotka w zeszłym roku wymyśliła ze założy eko ogródek to też każdemu wmawia że ona jest w trakcie projektu xd
Ktoś robi jakąś akcje na yt i od razu tekst "zaczynamy nowy projekt" XDD
Ludzie tak sobie przyklepali słowo projekt żeby to lepiej brzmialo/wyglądało. Bo ktoś nie robi coś tam, on robi projekt XD

#bekazpodludzi #gownowpis #youtube
  • 92
@kumpek20: no ale bardzo często to są w sumie projekty. Stworzenie czegokolwiek wymaga kreatywności i szerszego planowania, co już się łapie pod słowo "projekt".

I mówię to jako architekt/grafik/animator który w życiu zrobił całą masę "prawdziwych" projektów i powinien wg ciebie bronić to słowo.

To już bardziej mnie #!$%@? wrzucanie wszędzie słowa "architektura" żeby brzmiało poważniej i elitarnie XD. Ale to wynika nawet bardziej z praktycznych kwestii i strasznych utrudnień gdy
@kumpek20: Typowy pan maruda co sam nic nie robi to próbuje się przywalić do tego jak ktoś nazywa coś co robi.
Co to za różnica jak to się nazywa?
Nawet w podstawówce robiło się projekty na plastykę.

Może zamiast na siłę próbować pracę innych dewaluować zacznij sam coś robić?
Co ty ostatnio zrobiłeś, nawet jak to nie było projektem?
@kumpek20: a ja mam wrazenie ze jedyny projekt to Ty masz to ten w kiblu rano i masz bul dupska ze ktos ma jakies ambicje i cos robi ze swoim zycime, choć mogę się mylić :)

Dewaluacja to dobrze poznany mechanizm obronny kruchego ego.