Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są moje ubrania z kolekcji Grafika Polska! () Do ubrań ze zdjęcia został użyty mój obraz olejny. Wróciła spódnica która była całkowitym hitem poprzedniej kolekcji. Mimo, że to moja druga tak duża współpraca to zobaczyć swoje ubrania na żywo w takim sklepie stacjonarnie to całkowity surrealizm. :) Są jeszcze szorty, t shirty i nawet bokserki (bokserki to chyba największy flex - koszulka? ok, bluza? ok ale gacie? no ile osób ma gacie z własną grafiką? :D) Tutaj więcej moich dziwnych rzeczy
#krabonszcz #grafika #sztuka #modameska #modadamska #wygryw
Nikas - Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są m...

źródło: sklejka

Pobierz
  • 64
@Nikas: jak wyglądają początki takiej współpracy z sieciowka? Ogłaszają jakieś konkursy? Sami wyszukują grafików czy trzeba się do nich zgłaszać. Powiedz coś więcej
@unearth: Przy pierwszej wysłałem do nich maila po prostu. :D Po pół roku odpisali, że mnie obserwowali i podobają się im moje prace i chcą nawiązać współpracę. A, że poszło super to do mnie wrócili. :) Ale ostatnio była jakaś kolekcja gdzie zorganizowali konkurs np.
@sruba_m3: Niezły z ciebie toksyk, teraz jeszcze po prostu mnie obrażasz. Nie ogarniasz, że przy wszystkich takich dealach podpisujesz NDA w umowie? Już łamię umowę bo pan sruba_m3 z wykopu pisze, że gówniane obrazy bo mu nie chcę powiedzieć tego co zostaje pomiędzy mną a drugą stroną umowy. XD