Wpis z mikrobloga

@CorniShon007: Tam się z tego nabijali a na Netflix wmawiają, że to normalne.

Ostatnio oglądałem Emila Holmes (część 2) i tam z poprawnością też mocno odlecieli.

Chyba trza odpuścić sobie tę platformę.

Może Showmax?
@tymirka: zgadza się, Netflix to czyste ku*estwo. Sam zabroniłem ostatnio puszczać dzieciom „kitku”, kot główne „bohaterze” w bajce używa tam zaimków „byłom” „ zrobiłom”.
@tymirka: zaraz przyjdzie jeden lewak debil z drugim i będzie pytał jaki światopogląd lewicowy, jakie programowanie od dzieciństwa xD HA TFU NA LEWACTWO!
Programowanie społeczne i efekt czystej ekspozycji, kto napisze że jest inaczej ma po prostu klapki na oczach, albo jest debilem.


@deityrain: no tak, bo jak bajki pokazują akceptowane przez konserwy normy społeczne to jest ok, ale jak coś czego nie lubicie to programowanie xD Wy po prostu chcecie programowac po swojemu, bo nie akceptujecie, ze ktos chce żyć tak jak ma ochote
@tymirka: Do tych szaleńców nawet nie dociera że oni nie używają he/she/they (albo jak ta morderczyni z Nashville was/were) tylko wymagają od innych używania ich bo sami zawsze będą używać I/Ja.
@tymirka: Zabawne czasy, kiedy foliarskie filmy z żółtą czcionką z lat 2000-2010 okazują się rzeczywistością, żyjemy w "ciekawych" czasach. Idiokracja na pełnej.