Wpis z mikrobloga

Ale te psycholoszki są odrealnione, mam nadzieję, że takie osoby nikomu nie "pomagają".
Dziewczyna radzi 32-letniemu prawiczkowi, żeby poszedł do klubu swingersów. xxDD
Ale ten pomysł jest absurdalny. Poczynając od tego, że do takich miejsc raczej nie wpuszcza się singli (oczywiście mężczyzn, singielki jak najchętniej widziane). No nie mogę. xD

#przegryw #reddit #logikarozowychpaskow #psychologia
mosin-nagant - Ale te psycholoszki są odrealnione, mam nadzieję, że takie osoby nikom...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-03-31 15-49-58

Pobierz
  • 32
@mosin-nagant:
Mogła mu jeszcze poradzić żeby się ładnie ubrał i poszedł sam do baru, poczekał aż jakaś kobieta postawi mu drinka, zaczną rozmawiać i potem po prostu zaprosi go do siebie i zarucha, o co chodzi temu prawiczkowi, przecież to takie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż się przypominają wszystkie dobre rady typu miłość pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, może czeka za rogiem, twój czas jeszcze
@mosin-nagant: laska co po prostu zdobywając zaliczenia zrobiła dyplom psychologii na uniwerku… "jako psycholożka z wykształcenia mogę potwierdzić…" xD
Zawsze mam bekę z tego ile osób afiszuje się studiowaniem psychologii próbując w ten sposób nadać powagi głupocie jaką zaraz #!$%@?ą, a tylko odbierają tym powagę dziedzinie nauki jaką jest psychologia
Poczynając od tego, że do takich miejsc raczej nie wpuszcza się singli (oczywiście mężczyzn, singielki jak najchętniej widziane).


@mosin-nagant: wpuszcza się jak najbardziej, ale za odpowiednią opłatą. U mnie w mieście to jest prawie 300 złotych dla chłopa. Za parę trochę mniej. Oczywiście singielki wchodzą za darmo :)
@mosin-nagant: Najgorsze w tym wszystkim są angielskie wtrącenia (a do tego to "trop(e)", gdzie autorka stosuje to jako "nazwę własną" polskiego wyrazu o tej samej konstrukcji, myląc sobie ostatecznie znaczenia) co pokazuje że osoba, której głównym środkiem operowania na pacjentach jest właśnie język, nie ma pojęcia co chce przekazać nie zniżając się do "pidżynowego" pojmowania tematu.

W polskiej mowie, nawet potocznej, jest pełno odpowiedników, które celują w temat i merytorycznie przekazałyby