Wpis z mikrobloga

Beka z mojego kumpla.

Jego narzeczona szukała ostatnio pracy i w końcu znalazła. Wszystko spoko - tylko, że to stanowisko, to osobista asystentka prezesa XD
ja mu mówiłem, że to chyba jakaś kpina, że jeśli jest mężczyzną z godnością, to musi jej zabronić. to ten kukold zdziwiony, że o co mi chodzi, że normalna praca.

i teraz najlepsze - niedługo jest jakaś konferencja, na którą jego narzeczona musi jechać. oczywiście - z prezesem XD

mój kolega już trochę nie w sosie - chyba zdał sobie sprawę z tego, co tam się będzie działo. kokoszka jego narzeczonej pozna na tym wyjeździe jak smakuje namiestnik prezesa. choć ja uważam, że poznała już wcześniej. w końcu takie stanowisko.

ja nie wiem, jak szanujący się mężczyzna może akceptować, że jego kobieta ma takie stanowisko, w które przecież z definicji wpisana jest relacja podległości i służalczości. gdzie asystentka jest po prostu dominowana przez wysoko postawionego samca.

znamienne, że mój kolega chad, który pekluje coraz to nowe juleczki, też nie wyobraża sobie być tak poniżonym przez kobietę. no, ale kukold kukoldem pozostanie. tusk zaskoczenia, że ten kolega jest libkiem i lewakiem.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpodludzi #heheszki
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #rozowepaski #pracbaza
  • 35
@mocznikkk: No i dobrze - każda kobieta zasługuje na samca alfa. Wyobrażasz sobie być skazanym na życie z kukoldem libkiem? Teraz jego dziewczyna ma szanse poczuć gdzie jest jej NATURALNE miejsce, jak bycie uległą i usłużną rozbudza jej pierwotne instynkty - przy swoim obecnym partnerze nigdy by nie poczuła takiego zalewu zwierzęcych emocji
mężczyzną z godnością, to musi jej zabronić


@mocznikkk: Chyba raczej mężczyzna z kompleksami i jakąś formą upo****zenia umysłowego, tzn. mizoginii - kobieta nie jest własnością mężczyzny, ma prawo wybrać taką karierę jeśli chce.

i teraz najlepsze - niedługo jest jakaś konferencja, na którą jego narzeczona musi jechać. oczywiście - z prezesem XD


Jeśli nie ufa partnerce, to po co z nią jest? Żeby jej marnować życie jazgotem powiązanym z jego kompleksami?
@ziumbalapl: Znamienne jest to, że takie stanowisko jak "asystentka prezesa" w przypadku kobiet jest nazywane karierą xD
To jest stanowisko parobka od brudnych zadań kompletnie podległego jednej osobie i w przypadku relacji damsko męskich musi wejść strona seksualna. Prezes nie będzie uciekał od seksualizacji asystentki w swoich myślach, jeśli jest kulturalny to po prostu tego nie pokaże na zewnątrz.
Reretos - @ziumbalapl: Znamienne jest to, że takie stanowisko jak "asystentka prezesa...

źródło: Broke_Ass_vs_Strong_and_Independent_meme_banner

Pobierz
@grand_khavatari: święty tag jest odpowiednim miejscem na szkalowanie rozwiązłych p0lek.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc czyżby koleżanka dotknięta osobiście? uderz w stół, a nożyce się odezwą, powiadają.
@ziumbalapl jesteś lewakiem, więc nie wymaga od ciebie rigczu w żadnej dziedzinie. nie dziwi mnie, że jako lewak masz podejście godne kukolda w kwestii spraw damsko męskich.
@Reretos dokładnie Mirku, ale weź to wytłumacz lewakom i kukoldom.
@nemokrinis tak to sobie tłumacz, naiwniaku.
@mocznikkk: nic nie poradzę, że z tobą gościu jest coś nie tak. Sam sobie pracujesz na swoją opinię swoimi wpisami, idiotycznymi ()
Kiedy ze swoimi idiotycznymi poglądami nie obnosisz się dookoła to jest jeszcze ok, ale kiedy wpierniczasz się koledze w relację i wciskasz mu swoje chore założenia, to to jest zwyczajnie słabe. Daj żyć innym. Poza tym piszesz o kontroli partnera, "o pozwoleniu" na
xd asystentka prezesa ma w umowie wpisane dawanie d... prezesowi? Ale ty jesteś durny i jeszcze swojemu kumplowi swoim spierd....zatruwasz mózg


@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

W umowie nie... ale jak nie będzie tego robić, to nie będzie mieć pracy. To tak, jak w Januszeksach i korpo. Zwykle masz więcej obowiązków niż przewiduje to umowa. Na przykład drobne naprawy sprzętu... nie wiem – ja na przykład ciąłem drewno i dokładałem do pieca XD taki przykład