Wpis z mikrobloga

Beka z mojego kumpla.

Jego narzeczona szukała ostatnio pracy i w końcu znalazła. Wszystko spoko - tylko, że to stanowisko, to osobista asystentka prezesa XD
ja mu mówiłem, że to chyba jakaś kpina, że jeśli jest mężczyzną z godnością, to musi jej zabronić. to ten kukold zdziwiony, że o co mi chodzi, że normalna praca.

i teraz najlepsze - niedługo jest jakaś konferencja, na którą jego narzeczona musi jechać. oczywiście - z prezesem XD

mój kolega już trochę nie w sosie - chyba zdał sobie sprawę z tego, co tam się będzie działo. kokoszka jego narzeczonej pozna na tym wyjeździe jak smakuje namiestnik prezesa. choć ja uważam, że poznała już wcześniej. w końcu takie stanowisko.

ja nie wiem, jak szanujący się mężczyzna może akceptować, że jego kobieta ma takie stanowisko, w które przecież z definicji wpisana jest relacja podległości i służalczości. gdzie asystentka jest po prostu dominowana przez wysoko postawionego samca.

znamienne, że mój kolega chad, który pekluje coraz to nowe juleczki, też nie wyobraża sobie być tak poniżonym przez kobietę. no, ale kukold kukoldem pozostanie. tusk zaskoczenia, że ten kolega jest libkiem i lewakiem.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpodludzi #heheszki
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #rozowepaski #pracbaza
  • 35
@Thorrand: nie można od razu zakładać, że każda kobieta się godzi na takie coś. Gdybym dostała taką propozycję to bym narobiła rabanu na rozmowie o pracę i powiedziała co o tym myślę. Kszanić większe pieniądze jeśli nie jest to zgodne z moimi przekonaniami i sumieniem.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

Ale jakiego rabanu? :D

Przecież nikt wprost Ci tego nie zaproponuje. Po prostu – są takie niepisane zasady, jak na przykład 50 zł. (teraz już trzeba więcej) w dowodzie rejestracyjnym.

No i czy to jest łapówka? No jest... albo i nie jest :) Każdy wie o co chodzi. I co? Policjant narobi rabanu? Ale proszę pana... to mi się tutaj zapodziało tylko... :)
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

I oczywiście nie musisz tego robić. Policjant może oddać dowód rejestracyjny wraz z pieniędzmi w środku XD Ty też możesz jechać na wyjazd i wziąć osobny pokój – tylko po 30 dniach nie przedłużą Ci umowy – a on w końcu znajdzie sobie taką, która zagra w jego grę.

No i oczywiście NIE KAŻDY TAKI JEST XD Wiadomo. Może przypadek OPa nie ma nic wspólnego z jakimiś... seksualnymi akcjami XD
nie wiem jak to się odbywa, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, niemniej wiem że prawdopodobnie bym straciła pracę :)


@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

No i pewnie część straci, a zawsze miesięczna wypłata wpadnie... tylko... no nie wiem jaki to ma sens XD Po prostu musisz się z tym liczyć i tyle (szukając takiej pracy). To tak, jak w modelingu. Jeśli chcesz gdzieś dalej zajść i robić karierę... :)

No takie są zasady
@Thorrand: wiem, że takie stereotypy istnieją, wiem że niektóre kobiety się godzą. Mam ogromne zastrzeżenia do podejścia opa do tematu: "ja mu mówiłem, że to chyba jakaś kpina, że jeśli jest mężczyzną z godnością, to musi jej zabronić." I sugerowanie jakoby jego kobieta Z PEWNOŚCIĄ godziła się na seks z prezesem.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

No cóż. Dobrze, że OP powiedział o tym koledze. Przynajmniej kolega będzie miał wzmożoną czujność XD To chyba nic złego, prawda? :)

#!$%@?ąc, ze ta historyjka jest wymyślona. No ale gdyby była prawdziwa to nie widzę w tym problemu :)
jesteś lewakiem


@mocznikkk: Nie jestem, a nawet gdybym był, to nie jest w najmniejszym stopniu argument przeciwko temu co napisałem. Nie jesteś w stanie normalnie dyskutować, pieniaczu stosujący tanie ad personam?

jako lewak masz podejście godne kukolda


Zaufanie w związku to podejście zdrowe i nietoksyczne, z kolei podejście delikatnego płateczka śniegu z kompleksami to coś, co sprawi, że nie będziesz traktować kobiety jak równego partnera, a co za tym idzie, zwyczajnie