Wpis z mikrobloga

Nie, on nie brał udziału w walkach,

@TormentedSoul: Jednak brał udział w wojnie, więc zasłużył na to co dostał.

poza tym Ukraińcy masowo się ładowali do bloków i stamtąd prowadzili ostrzał. Trudno oczekiwać, że nie poleci tam pocisk w ramach podziękowania.

Chwilę... Ukraińcy ostrzeliwywali ruskich z bloków w Lwowie, albo Kijowie, gdy front już tam od dawna nie przebiegał?
Nie. ruskie naziole są nastawieni na masowe mordowanie cywili i zabicie jakiegoś
@TormentedSoul:

Nie, on nie brał udziału w walkach, poza tym Ukraińcy masowo się ładowali do bloków i stamtąd prowadzili ostrzał. Trudno oczekiwać, że nie poleci tam pocisk w ramach podziękowania.


@TormentedSoul:

Stiopa, masowo to co chwilę setkami rakiet ruski ostrzeliwują ukraińskie miasta setki km za linią frontu, na terenie całej Ukrainy

trafiłem na ten twój fragment, na resztę bredni nawet nie chce mi się odpowiadać, po prostu wypieprzajcie w podskokach
@TormentedSoul: ryscy codziennie zabijaja cywili, trafiaja w budynki mieszkalne, a ty sie martwisz, ze zabili jakiegos propagandyste? Bedziemy mieli taki problem jak z Niemcami po pierwszej wojnie swiatowej. Niby przegrali ale u nich prawie nic nie rozwalone, a taka zwycieska Francja roztrzaskana w wielu miejscach.

Ludzie w Rosji powinni wiedziec, ze ich panstwo uczestniczy w wojnie, Ukraincy moga przeprowadzac zamachy na niewinnych ludzi, zeby ci sie obudzili. Gdyby na przyklad Ukraincy
@TormentedSoul O czym mówisz? To nie było przecież żadne zabójstwo czy też zamach. To była jedynie Specjalna Operacja Uciszająca Propagandystów. O zabiciu kogokolwiek nie może być mowy więc skończ proszę kłamać.
@TormentedSoul: Nie wiem czy jesteś Ruskiem czy nie. Ale w pewnym stopniu możesz mieć rację nie znam prawa wojennych czy pozwalają na takie akcje czy są zakazane.

@93michu93 Szkoda że jak było WTC atak to już nie było takiego rozumowania że USA najeżdża na kraje bliskiego wschodu a oni tylko się bronią i robią zamachy żeby obudzić obywateli USA i ogarnęli się co się dzieje XD
@TormentedSoul: Przecież zabili wroga ojczyzny który zachęcał do mordowania i okradania. Według ciebie Ukraina może tylko bronić się u siebie, a Rosja może wszystko? Tam było prywatne spotkanie tych mend, w ich kawiarni.
Szkoda że jak było WTC atak to już nie było takiego rozumowania że USA najeżdża na kraje bliskiego wschodu a oni tylko się bronią i robią zamachy żeby obudzić obywateli USA i ogarnęli się co się dzieje XD


@lentilek: wtedy bylem jeszcze maly i nie do konca rozumialem. Nie zaglebialem sie w ta wojne na bliskim wschodzie/Iraku.
Mozliwe, ze bylo jak mowisz ale na pewno nie mam nic przeciwko zamachom na