Wpis z mikrobloga

Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że nie ma on żadnych innych wartości, jest jak dzikie zwierzę ogarnięte hucią i chęcią przekazania swoich miałkich genów dalej. Wszystko inne, jak ambicje, wykształcenie, poglądy i charakter nie ma dla niego znaczenia - on od urodzenia jest na tyle ograniczony, że dla niego kobieta = dziura i choćby skały srauy a papierz nawiedził go we śnie, on zdania nie zmieni bo to gadzi instynkt każe mu tak myśleć, on nie ma na to wpływu ponieważ nie ma świadomości, że tak jest. Dla niego najważniejsze w kobiecie jest to, "czy ma zdrową tzipke, którą urodzi mu zdrowe dzieci". Samo posiadanie ciby powoduje, że niebieskim wyłącza się logiczne myślenie i góry przeniesie, by zakisić, po czym palcem nie ruszy, by takiej cokolwiek po seksie napisać. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #tinder #badoo #bekazniebieskichpaskow #seks
  • 127
@Noniusz: ale ja to przecież wiem, czemu mi takie rzeczy piszesz?
Czy panu fanmarcinsmillera też tłumaczysz, że to czy facet chce od kobiety jedynie seksu, zależy zarówno od tego, czego facet aktualnie szuka, oraz od tego, co kobieta ma do zaoferowania?
Bo chyba wiesz jakiego on posta niedawno napisał?
@programista15cm: od kiedy skasowałam wszelkie sympatie i fotki przestali mnie otaczać debile błagający wręcz o zamoczenie. Właśnie najczęściej to albo prymitywne ruchacze albo wyposzczeni desperaci chcą od kobiety wyłącznie seksu bo dla nich żaden charakter nie jest wart uwagi - w końcu problemem jest jedynie to, że tzipa ma nogi i narośl w postaci kobiety, która - o zgrozo!" - właśnie ma jakikolwiek charakter, poglądy czy upodobania, a nie jest jak
@AlienFromWenus: oczywiscie, ze ma. Sa teraz nawet cale szkolenia ze strategii dla kobiet na portalach.
Psycholog i fotograf pomagaja dobrac strategie pod to kogos chcesz przyciagnac.

Jezeli myslisz, ze wartosciowy facet na portalu randkowym wali drzwiami i oknami do wenus z insta to nie dziw sie, ze masz takie efekty.
Zreszta ogolnie refleksja nie jest Twoja mocna strona.

Wszystko usprawiedliwiasz czynnikami zewnętrznymi, splycasz do granic mozliwosci - zeby Ci sie w
Jezeli myslisz, ze wartosciowy facet na portalu randkowym wali drzwiami i oknami do wenus z insta to nie dziw sie, ze masz takie efekty


@programista15cm:

Jak mówiłam, to nie ma znaczenia. Po prostu tacy są faceci.

Zreszta ogolnie refleksja nie jest Twoja mocna strona


@programista15cm:

Każdy pretekst żeby dogryźć różowej jest dobry, nawet jeśli dotyczy zmyślonych powodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dużo analizujecie nawet te
@programista15cm:

To ty jesteś w bańce. Jak chcesz mnie przekonać do tego, że sama jestem sobie winna tego, że większość facetów, która do mnie pisała na takich portalach chciała jedynie seksu?

Nie widziałeś moich zdjęć, mojego opisu, a już wydajesz werdykt, że sama jestem sobie winna, że sama przyciągam napaleńców i debili xD

Musisz mieć coś z głową.
@AlienFromWenus: nie neguje, ze do Ciebie pisali sami napalency, ktorzy chcieli tylko seksu. Ogolem pewnie takich jest wiekszosc na portalach.

Tak ogolnie;
nie widzialem przyczyny, ale neguje, ze to przyczyna jest winna efektowi.
Coraz mocniejsze zdania skladasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czytasz w ogole to co piszesz? Czy tylko tak przetapiasz emocje na tekst?

Po prostu empirycznie wiem, ze majac odpowiednie zdjecia i opis = odpowiedni przekaz
@programista15cm:

Jak mówiłam, to wina tych facetów. Nie czytają opisu, liczą, że przeciętna kobieta będzie na nich chętna (bo u modelek nie mają szans), do tego są tak tępi że myślą, że wystarczy kilka komplementów i laska na to poleci.

Nie da się z tobą dyskutować gdyż znów mnie atakujesz jakimiś przytykami, teraz o emocjach xD

Fanmarcinsmillera twierdzi, że jak facet chce od kobiety tylko seksu, to dlatego, że laska nic