Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Jako magazynier zarabiałem 2800e mając jedynie uprawnienia na wózek . W mojej obecnej pracy każdy ma taką samą stawke niezależnie od funkcji i tak ja jako operator mam 15.41€ i tak samo kobiety pakujące jakieś małe elementy. Pracując na 2 zmiane miesięcznie mam 3200 na ręke , nie spotkałem się by ktoś w NL zarabiał minimalną .
@PiotrFr: piszę przecież że pracuje na drugą zmiane gdzie do stawki początkowej dodawane są % od godziny 17 w góre . Dodatkowo za pracę w ciężkich warunkach jak wysoka/niska temperatura też masz dodatek. Dodatkowo dojazdówka i wychodzi 3200 bez paru euro , jestem w NL kilka lat i jeszcze nie widziałem by ktoś zarabiał tak śmieszne pieniądze jak przedstawiłeś
@UlaniecPopapraniec: ile godzin?
Poza tym stwierdzenie "bo ja" nic nie znaczy. Twierdzisz, że dane holenderskie kłamią?
Ja tez np jeździłem 4 dni w tygodniu za 3700€ czy na etacie w budowlance zarabiałem 2500 za 4 dni. Średnia jest średnia
@PiotrFr: A jaki inny argument użyć? Pracowałem przez różne agencje z różnymi ludźmi nawet na fabrykach kurczaków ludzie zarabiają więcej. Już kilka lat temu na głupich magazynach Albert-a były zarobki ponad 13e na godzine , nawet w tym głupim MCdonald za ladą dostajesz 12.86e podstawy bez dodatków.Nie wiem może Rumuni w polu tyle zarabiają ale poniżej 10e albo gdzieś na północy Holandii gdzie jest bezrobocie.U mnie wychodzi 40 godzin ponieważ przerwy